Angelina Jolie jest „nieszczęśliwa”, gdy Shiloh decyduje się przeprowadzić do rezydencji Brada Pitta!

Ostatnie doniesienia ujawniły znaczący postęp w sprawie Shiloh Jolie-Pitt, rzucając światło na złożoną dynamikę w rodzinie Jolie-Pitt.

Shiloh Jolie-Pitt podjęła konsekwentną decyzję: opuści miejsce zamieszkania matki pod opieką Angeliny Jolie, aby przenieść się do domu ojca, pod dachem fantazyjnej rezydencji Brada Pitta, aż do ukończenia 18. roku życia, zgodnie z najnowszymi rewelacjami.

Jednak ta wiadomość wywołała emocjonalne zawirowania w Angelinie. Jest zniechęcona skłonnością Shiloh do zamieszkania z Bradem, szczególnie w świetle ich burzliwej przeszłości. „Oczywiście Angelina nie była szczęśliwa.” – podało źródło.

Chociaż rodzeństwo Shiloh może nie podzielać jej sentymentu do Brada, między ojcem i córką istnieje głęboka więź, o czym informuje wiarygodne źródło.

Reakcja Angeliny na decyzję Shiloh jest zabarwiona niechęcią, uznaje autonomię Shiloh w podejmowaniu decyzji w okresie wchodzenia w dorosłość, uważa jednak, że dostosowanie się jest trudne.

Wybór Shiloh nie wynika z niezadowolenia z Angeliny, oznacza raczej jej gotowość do zmian w miarę zbliżania się do dorosłości. Pomimo zmiany warunków życia Shiloh potwierdza swój zamiar regularnego widywania się z Angeliną i jej rodzeństwem, zapewniając w ten sposób utrwali więzi rodzinne.

W 2022 roku w raporcie podkreślono głęboką więź między Shiloh a jej ojcem. Ich wspólne zainteresowania sprzyjają głębokiej, serdecznej relacji charakteryzującej się wzajemnym zrozumieniem. Poparcie Brada dla aspiracji Shiloh jest niezachwiane, wzmacnia ją bez narzucania własnych pragnień, tworząc pielęgnujące środowisko, w którym Shiloh może swobodnie realizować swoje marzenia. Ten fundament zaufania pozwala Shiloh z całą pewnością zwierzać się ojcu, wiedząc, że zostanie wysłuchana i zrozumiana.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu