Angelina Jolie oszałamia wraz z córką na czerwonym dywanie, a wszyscy zauważają to samo!

Angelina Jolie wyglądała nieskazitelnie podczas wieczoru otwarcia jej musicalu „The Outsiders” na Broadwayu. 48-letnia aktorka była uśmiechnięta, gdy pozowała ze swoją 15-letnią córką Vivienne, która pracowała z nią nad projektem.

Jolie wyglądała oszałamiająco w błyszczącej złotej sukience w połączeniu z rdzawą peleryną, podczas gdy jej nastoletnia córka miała na sobie chłodny niebieski kombinezon.

Zdobywczyni Oscara, która pracowała jako producentka wykonawcza projektu, ujawniła kiedyś, że Vivienne ma pasję do teatru, mówiąc: „Podchodzi do teatru bardzo rozważnie i poważnie i ciężko pracuje, aby jak najlepiej zrozumieć, w jaki sposób można w nim uczestniczyć”.

Para matka i córka promieniowała radością, gdy uczestniczyły w tym wydarzeniu, a oczy wszystkich w naturalny sposób przyciągały Jolie, która wyglądała absolutnie oszałamiająco ze swoją jaskrawą czerwoną szminką i nieco jaśniejszymi blond włosami niż zwykle.

W Internecie fani obsypali gwiazdę komplementami, mówiąc, że jej uroda „wyróżnia się z tłumu” i nazywając ją „jedną z najgorętszych kobiet na świecie”. Jedna z osób zauważyła nawet: „Wygląda tutaj przepięknie, nawet lepiej niż lata temu”.

Chociaż prawie wszyscy zgodziliby się, że aktorka „Czarownicy” wygląda niesamowicie, wiele osób zauważyło, że jest w niej coś innego, co pozostawia pewne wątpliwości, czy jej stale rosnący blask wynika z ostatnich zabiegów kosmetycznych.

Jedna z osób stwierdziła: „Wygląda na to, że Angie przeszła mały lifting twarzy lub jakąś operację plastyczną”. Inna osoba dodała: „Angelina wygląda dziwnie”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu