Angelina Jolie pokazała nowy tatuaż, a ludzie zauważyli, że jest on powiązany z wyjątkową osobą!

Angelina Jolie posiada obszerną kolekcję tatuaży, obejmującą szczegółowe projekty na jej plecach i ramionach, wykonane różnymi pismami. Niedawno aktorka zadebiutowała nowością, która ma dla niej szczególne znaczenie.

W wieku 48 lat aktorka pojawiła się na Broadwayu podczas premiery „The Outsiders” i wyglądała promiennie. Gdy była na czerwonym dywanie ze swoją najmłodszą córką, 15-letnią Vivienne Jolie-Pitt, została sfotografowana, odsłaniając nowy tatuaż spośród swojej kolekcji.

Angelina pokazała nowy tatuaż na wewnętrznym przedramieniu z napisem „Stay Gold”. Ten nowy tatuaż jest serdecznym hołdem złożonym słynnemu wersowi z „The Outsiders”, wypowiedzianemu przez jedną z głównych postaci sztuki. Tatuaż ma emocjonalne znaczenie dla ekipy serialu, ponieważ inni producenci również noszą ten sam projekt, wykonany przez Marka Mahoneya, artystę, który jest także przyjacielem Jolie.

Jolie jest jednym z producentów sztuki, będącej adaptacją cenionej powieści S.E. Hinton. W opisie sztuki czytamy: „Ten ekscytujący nowy musical na Broadwayu porusza zawiłościami samopoznania, podczas gdy bohaterowie marzą o tym, kim chcą zostać w świecie, który może ich nigdy nie zaakceptować. The Outsiders z dynamiczną, oryginalną ścieżką dźwiękową to opowieść o przyjaźni, rodzinie, przynależności… i świadomości, że na świecie jest jeszcze dużo dobra.”

Nad projektem pracowała także jej 15-letnia córka Vivienne, której pasją jest teatr.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu