Animator przemienił Sonica spełniając oczekiwania fanów!

Nie minęło wiele czasu, odkąd ludzie w Internecie całkowicie skrytykowali nowy film „Sonic The Hedgehog”, ze względu projekt głównej postaci. Oburzenie było tak duże, że nie tylko wywołało setki tweetów i memów naśmiewających się z biednego Sonica, ale także skłoniło reżysera filmu, Jeffa Fowlera, do ogłoszenia na Twitterze, że produkcja przemieni projekt Sonica na wersję pasują do oczekiwań fanów. Cóż, podczas gdy pracownicy Paramount pracują nad nową wersją kultowej niebieskiej postaci, jeden z animatorów zrobił krok naprzód i zaoferował własne ujęcia.

27 maja, miesiąc po wydaniu oryginalnego zwiastuna, animator Artur Baranow opublikował własną wersję materiału na YouTube. Sonic Baranova wygląda zupełnie inaczej i wydaje się wyglądać jak jeż, którego wszyscy znamy z klasycznych gier wideo. Wideo Baranowa ma obecnie ponad 1,3 miliona wyświetleń, a 33 tys. polubień pokazuje, że publiczność nie tylko interesuje się jego wersją, ale także bardzo się z niej cieszy.

Premiera „Sonic the Hedgehog” odbędzie się w USA 14 lutego 2020 r., a gwiazdy takie jak Jim Carrey, James Marsden i Ben Schwartz będą występować u boku uroczego niebieskiego jeża. Różnica między tymi dwiema wersjami jest z pewnością zauważalna, ponieważ oryginał bardziej opiera się na realizmie, podczas gdy wersja ponownie wyobrażona opiera się na wyglądzie komiksowym, którego zna każdy fan.

Oto oryginalny zwiastun:

Oto poprawiona wersja animatora:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu