Architekt rysuje budynki zainspirowane przedmiotami codziennego użytku!

Niektórzy artyści szukają inspiracji w nieziemskich miejscach, podczas gdy inni wykorzystują to, co ich otacza i czerpią z tego jak najwięcej! Brazylijski architekt, urbanista, technik budowlany i miłośnik sztuki Felipe de Castro zamienia przedmioty codziennego użytku, miejsca i potrawy w niezwykłe projekty architektoniczne. W jego dzikiej wyobraźni maska ​​zamienia się w szpital, mikrofon w hotel, kanapka w budynek o dziwnym kształcie, a znaczek zamienia się w biuro Apple.

Ten 33-letni artysta mieszkający w Rio de Janeiro lubił rysować od małego, a teraz uczy studentów i profesjonalistów technik rysowania perspektywicznego. Od dzieciństwa miał bardzo bujną wyobraźnię i wyobrażał sobie artykuły gospodarstwa domowego w różnych scenariuszach, ale swoje szalone pomysły zaczął wcielać w życie zaledwie kilka lat temu.

„Te projekty zawsze robiłem w myślach, nie rysowałem na papierze. Kiedy byłem bardzo mały, patrzyłem na przedmioty wyobrażając sobie, jak te przedmioty będą wyglądać w znacznie większej skali, jak ludzie będą chodzić pod tymi przedmiotami!” – powiedział Felipe de Castro.

Instagram: @felipedecastro.arq

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu