Ariana Grande ujawnia swoje prawdziwe uczucia w związku z operacją nosa swojego brata Frankiego!

Piosenkarka „We can’t be friends” była tylko jedną z wielu osób, które odpowiedziały na post na Instagramie swojego starszego brata dotyczący jego nowego nosa. Choć niektórym osobom może nie podobać się facet operujący nos, Ariana ma na ten temat inne zdanie.

W zeszłą sobotę, 6 lipca, Frankie Grande udostępnił na Instagramie zdjęcie swojego nowego nosa. Jego siostra, supergwiazda, Ariana Grande, pokazała mu w komentarzach trochę miłości.

Ariana z miłością skomentowała: „Zawsze idealny pod każdym względem!!!!”

Frankie z entuzjazmem przyjął opinie Ariany i pozytywne komentarze innych obserwujących i w poniedziałek 8 lipca poinformował w nowym poście na Instagramie, że czuje się dobrze i zwiedził Nowy Jork.

Ariana odpowiedziała trzy miesiące po tym, jak Frankie publicznie podziękował jej z okazji Narodowego Dnia Rodzeństwa, 10 kwietnia.

Frankie wyraził szczerą wdzięczność na Instagramie, chwaląc Arianę jako najlepszą siostrę na świecie, która była u jego boku „na dobre i na złe”. Podziękował jej za wsparcie i bycie przy ważnych momentach jego życia i kariery. Frankie podkreślił, jak dumny jest z Ariany i pozytywnego nastawienia, jakie wnosi do świata.

Dwukrotna zdobywczyni nagrody Grammy przez lata potwierdzała swoją miłość do Frankiego, który także gra i śpiewa. Wspierała go na całej drodze do trzeźwości, a Frankie jest trzeźwy od 2017 roku.

Ariana obdarzyła go także miłością, kiedy poślubił Hale’a Leona w 2022 roku. „Dwie niesamowite dusze o kosmicznym przeznaczeniu” – napisała na Instagramie. „Bardzo was kocham i życzę wam niekończącego się życia w szczęściu, zdrowiu i mnóstwie gier wideo”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu