Artysta ożywia przedmioty codziennego użytku swoim smartfonem, nie korzystając z edycji!

Yahav Draizin zajmuje się tworzeniem reklam. Twierdzi, że ze względu na swój zawód ciągle szuka inspiracji. Korzystając z telefonu, dopasowuje zdjęcia z popkultury i spoza niej do miejsc, ludzi i obiektów, aby ożywić je, ale z zabawnym akcentem. Wszystkie zdjęcia są robione w rzeczywistych lokalizacjach przy użyciu dwóch smartfonów i bez Photoshopa, ani jakiejkolwiek edycji.

„Fotografia była moim hobby od dziecka.” – powiedział Yahav. „Uwielbiam to, ponieważ pozwala mi być kreatywnym i odkrywać różne punkty widzenia i różne historie, które inni nie zawsze zauważają.”

„Myślę, że to fajny sposób, aby uczynić zwykłą sytuację wyjątkową, stworzyć magię, łącząc dwie różne rzeczy w zupełnie nową historię. Smartfon to coś, co wszyscy nosimy ze sobą przez cały dzień i pozwala mi na zrobienie tego typu zdjęć spontanicznie na miejscu, gdy tylko przyjdzie pomysł. Aby to zrobić, zawsze mam przy sobie dwa telefony. Używam obrazów i postaci, które mnie zainspirowały i w prawie każdej sytuacji mogę znaleźć link do tych wspomnień i obrazów!”

Instagram: @yahavd

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu