Artysta pokazuje, co robią superbohaterowie, gdy nie ratują świata!

Dzięki utalentowanym artystom, którzy swoją sztuką wyrażają miłość do popkultury, oprócz naszych ulubionych komiksów o superbohaterach, zawsze mamy inne, niepowtarzalne podejście do rutyny klasycznych postaci. Chilijski rysownik Karlo Ferdon tworzy przezabawne spin-offy oryginalnych komiksów o superbohaterach, które ukazują ich codzienne życie poza pracą polegającą na ratowaniu świata i byciu wzorem do naśladowania. Mogą też być niezdarni, niezrozumiani lub mogą zmagać się ze swoimi supermocami, co jest dalekie od idealnego przedstawienia, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni w komiksach lub na dużym ekranie, ale sprawia, że ​​są oni o wiele bardziej zrozumiali. Lub przynajmniej daje to nam niezły śmiech, którego potrzebujemy!

Ferdon nie potrzebuje dialogów – krótkie i zabawne sytuacje, w które wchodzą ci bohaterowie, mówią same za siebie i są łatwo zrozumiałe dla fanów superbohaterów na całym świecie. Artysta idzie o krok dalej, wyobrażając sobie, jak te postacie wyglądałyby i zachowywały się w sytuacjach, których nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć, np. na starość, przy codziennych czynnościach, a nawet w publicznych toaletach.

„Kilka lat temu zaproszono mnie do udziału w alternatywnych komiksach o Batmanie. Tam stworzyłem parodie tej postaci i bardzo mi się to spodobało. Więc kontynuowałem tę ścieżkę, tworząc parodie klasycznych superbohaterów.” – wyjaśnił artysta, w jaki sposób wszystko się zaczęło. Teraz przedstawia różne kultowe postacie z komiksowych uniwersów i często sprawia, że ​​spotykają się w jednej historii.

Instagram: @karloferdon

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu