Artysta tworzy szczegółowe obrazy, a im dłużej na nie patrzysz, tym bardziej stają się przerażające!

Jeff Lee Johnson dorastał w wiejskiej Minnesocie, w domu wypełnionym książkami autorów takich jak Edgar Rice Burroughs, Kenneth Robeson, Isaac Asimov, Robert Heinlein i Arthur C. Clark. Ponieważ jego mama rysowała i malowała, zapewniała mu niekończący się zapas materiałów, narzędzi i instrukcji, aby mógł przedstawiać swoją wyobraźnię, napędzaną ich opowieściami.

Jeff dzieli teraz swoją energię między osobiste projekty, które od dawna chciał realizować, a reżyserię artystyczną dla Fantasy Flight Games. Mężczyzna nadal cieszy się możliwością tworzenia przerażających obrazów – jego ulubione postaci lubią swoją pracę, co według niego czyni je nieco godnymi podziwu i sympatycznymi.

Kiedy patrzysz na ilustracje artysty, każdy najmniejszy szczegół ma znaczenie. Jeff wypełnia kadr tak wieloma szczegółami, że trudno oderwać wzrok od jego prac. Wygląda na to, że zawsze jest coś innego do odkrycia!

1.

2.

3.

4.

„Te obrazy narodziły się z dwojga rodziców: świata H.P. Lovecrafta i mojej absolutnej miłości do podróży” – powiedział Johnson

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu