Artysta uchwycił 17 niesamowitych przemian zaniedbanych zwierząt po ich adopcji, co może rozgrzać twoje serce!

Niektóre zwierzęta nie mają szczęścia, by mieć rodzinę i dom. Spędzają dni wędrując po okolicy i szukając cieplejszego miejsca i jedzenia, narażając swoje życie na niebezpieczeństwo.

Dzięki dobrej woli ludzi, niektórymi nieszczęśnikami opiekują się różne schroniska i organizacje pozarządowe na całym świecie. Przyczyniają się do uszczęśliwienia dni porzuconych zwierząt i znalezienia dla nich nowego domu.

Przedstawiamy wam brazylijską fotografkę, Elayne Massaini, która postanowiła pokazać przemiany zaniedbanych zwierząt, fotografując je po tym, jak zostały zaadoptowane przez życzliwych ludzi. Kobieta powiedziała, że pomysł zrobienia zdjęć zwierzakom pojawił się po tym, jak zobaczyła w mediach społecznościowych zdjęcia uratowanego psa „przed i po”: „Widząc dużą różnicę między wyglądem smutku ‚przed’ a wyrazem radości i dobrego samopoczucia ‚po’, chciałam zrobić zdjęcia psom, które przyszły z adopcji lub z akcji ratunkowych i które dzisiaj prowadzą szczęśliwe i zdrowe życie ich rodziny, które bardzo ich kochają!”

Instagram: @petphotos_elayne

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu