Artysta zaczął tworzyć przerażające ilustracje, aby poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami!

Mark Gagne jest ilustratorem multimedialnym z Ontario w Kanadzie i w ciągu ostatnich kilku miesięcy łączył swoje dwa ulubione media w serię „Fotografia tuszem”.

„Kilka rzeczy zainspirowało mnie do stworzenia tej serii: po pierwsze, aby skierować swój niepokój na nowy obszar artystycznej ekspresji. Tak wielu z nas zmagało się z tym burzliwym rokiem 2020, a sztuka jest moją terapią. Po drugie, zawsze fascynowały mnie głębokie, ciemne lasy świata i dziwne stworzenia, które mogą w nich mieszkać. Kto wie, co czai się za zasłoną naszej rzeczywistości? Po trzecie, być może wygłosić z tymi stworzeniami jakieś oświadczenie o tym, jak narobiliśmy bałaganu na tej planecie. Gdyby te stworzenia istniały, nie wyobrażam sobie, by były bardzo zadowolone z wyrządzonych przez nas szkód.” – opowiada artysta.

„Jak w większości moich prac, próbowałem zrównoważyć to, co przerażające i ujmujące. Mam nadzieję, że odnajdziecie w tych obrazach jakieś znaczenie i spodobają się wam one tak bardzo, jak ja je tworzyłem.” – dodaje Mark.

Instagram: @mindmelt_studio

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu