Artysta zamienia codzienne przedmioty w statki kosmiczne, a rezultat jest nie z tego świata!

Science fiction i kosmos nie są tak dalekie od codziennych spraw. Brzmi dziwnie? Eric Geusz, znany również jako Spacegooose w swoich mediach społecznościowych i platformach artystycznych, udowadnia to, używając zwykłych przedmiotów, takich jak przybory kuchenne lub materiały biurowe, jako inspirację dla swoich projektów statków kosmicznych.

Artysta rzuca nowe światło na to, jak można postrzegać proste przedmioty. Dla większości otwieracz do butelek jest właśnie tym, ale dla niego jest to szkielet, wokół którego może zbudować zgrabny, złowrogo wyglądający statek kosmiczny. Eric rysuje je w sposób inspirujący, a obrazy wyglądają całkowicie profesjonalnie, mimo że jest to tylko hobby dla tego inżyniera oprogramowania na co dzień.

Nic dziwnego, że facet jest wielkim fanem science fiction i fantasy. Oglądanie Gwiezdnych Wojen, gdy był dzieckiem, jest tym, co przyciągnęło go do tego świata (a może powinniśmy powiedzieć, wyciągnęło go z naszego świata?), i to dzieła Moebiusa, Ralpha Mcquarrie, Chrisa Fossa, Syda Meada i innych zmusiły go do pozostania.

Instagram: @spacegooose

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu