Artystka ilustruje potrawy, które prawdopodobnie sprawią, że będziesz głodny!

Lua Lazarovic kilka lat temu marzyła, żeby wejść do cudownego świata kreatywnego obrazowania i móc wyrazić siebie – a wszystko to wykonując taką pracę, która przyniesie prawdziwą radość jej duszy.

„Ciężko pracowałam nad budowaniem portfolio online, w którym publikowałam regularnie (zazwyczaj codziennie). Po zgłębieniu wielu tematów odkryłam, że ilustracja jedzenia przynosi szczególny rodzaj radości zarówno mnie, jak i moim obserwatorom, więc zaczęłam bardziej skupiać się na tym temacie. Jednak świat online jest bardzo konkurencyjnym miejscem, szczególnie dla rozwijających się artystów. Chociaż dotarłam do wielu osób, nigdy nie dostałam tego jednego zlecenia czy współpracy, o której wszyscy marzyli, takiej, która pozwoliłaby mi wykazać się swoimi umiejętnościami i być widzianą przez inne osoby, które mogą potrzebować moich usług.” – opowiada Lua.

„Do tej pory zgłębiałam różne tematy, ale na razie postanowiłam pokazać wam moje ilustracje do jedzenia. Mam nadzieję, że przyniosą wam radość i zainspirują do spróbowania czegoś nowego!” – dodaje artystka.

Instagram: @designing.lua

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu