Bank odrzucił jej kartę kredytową z wizerunkiem aktora. Terry Crews osobiście się za nią wstawił!

Jeżeli spędzasz trochę czasu w sieci, z pewnością wiesz, że były futbolista Terry Crews stał się ostatnio bohaterem Internetu. Zaledwie miesiąc po tym, jak odważnie przyznał się do padnięcia ofiarą napastowania seksualnego, zdobył serca fanów, pomagając kobiecie potrzebującej pozwolenia na korzystanie z karty debetowej z jego wizerunkiem. Darrel Kennedy była przekonana, że umieszczenie jego twarzy na platynowej karcie Wells Fargo to doskonały pomysł – niestety, zarząd banku wcale nie podzielał tego zdania. Zamiast zaakceptować wizję klientki, zażądał od niej pisemnej zgody Crewsa. Na szczęście żyjemy w czasach, które pozwalają nam na dotarcie do dowolnej osoby za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebryta z entuzjazmem odpowiedział na jej prośbę, zyskując aprobatę swoich fanów.

„Zamawiam nową kartę debetową…”

„Odrzucili moją prośbę i zażądali pisemnej zgody od Terry’ego Crewsa. Możecie go oznaczyć, żebym mogła zaoszczędzić trochę pieniędzy?”

„Zgadzam się. Podpisano, Terry Crews”

„Trzymam swoje zdjęcie w portfelu, żebym widział je za każdym razem, kiedy chcę wydać pieniądze na rzeczy, których nie potrzebuję.”

„Rozmawiam z Wells Fargo, czekam na ich kolejny ruch…”

„Aktualizacja: Przyspieszyli sprawę i przesłali ją do głównej siedziby. Powinnam dostać kartę w ciągu dwóch tygodni.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu