Bezcenna reakcja Jareda Leto na stwierdzenie, że Scott Disick jest jego bliźniakiem!

Zdobywca Oscara i gwiazda Kardashianów od lat nieustannie spotykają się z porównaniami w mediach społecznościowych. Jednak ostatnio żart zyskał nową falę popularności, gdy użytkownik TikToka zasugerował, że Jared Leto i Scott Disick mogą być dawno zaginionymi bliźniakami. Sprawy tak wymknęły się spod kontroli, że muzyk nawet ustosunkował się do tych szalonych teorii.

Podczas niedawnego wywiadu gospodarz Davis Burleson zapytał Leto o jego wiedzę na temat tej teorii. „Naprawdę? Mam szczęście.” – odpowiedział aktor. Zapytany, czy zauważył podobieństwo, 51-latek odpowiedział, że obserwując siebie, trudno to ocenić. Uważa jednak, że osoby o silnym podobieństwie mogą mieć wspólną znaczną ilość DNA.

Leto mówił dalej: „Byłoby miło. Bo wtedy miałbym bogatego krewnego. Bo jest bardzo bogaty, prawda? Tak, byłoby miło.” Gwoli wyjaśnienia, według przybliżonych obliczeń majątek Leto wynosi 90 milionów dolarów. Ta odpowiedź wywołała serię komentarzy konkurujących ze sobą dowcipem.

Chociaż aktora nigdy nie widziano publicznie z 40-letnim Disickiem, na przestrzeni lat spotykał członków rodziny Kardashian-Jenner na różnych wydarzeniach dla celebrytów. W czerwcu on i Kim Kardashian siedzieli razem na pokazie Louis Vuitton podczas Tygodnia Mody w Paryżu.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu