Blake Lively oszałamia fanów odważnymi zdjęciami i wywołuje spekulacje na temat jej ciała!

Blake udowadnia, że ciało kobiety może nadal wyglądać niesamowicie atrakcyjnie, nawet po urodzeniu czwórki dzieci. Sześć miesięcy po urodzeniu najmłodszego dziecka aktorka opublikowała serię zapierających dech w piersiach zdjęć w czerwonym bikini, które szybko stały się popularne. To powiedziawszy, niektórzy ludzie zauważyli szczegół, który wywołał wiele debat online.

Jest królową lata.

35-letnia gwiazda podzieliła się z ponad 41 milionami obserwatorów na Instagramie serią zdjęć promujących jej linię napojów Betty Buzz.

Lively wyglądała fajnie, gdy wylegiwała się przy basenie, ubrana w czerwone bikini, które dobrała do pomalowanych na czerwono paznokci i szminki. Blond piękność uczesała włosy w dwa warkocze i nosiła odblaskowy daszek na głowie.

Seria postów szybko zebrała ogromną liczbę polubień na jej Instagramie, a ludzie zasypywali matkę czwórki dzieci uroczymi komentarzami.

Niektórzy fani wskazywali również, że gwiazda „Plotkary” z czasem staje się jeszcze bardziej fantastyczna, jak zauważyła jedna osoba: „Jest wspaniała, z każdym rokiem wygląda lepiej!” Inny fan zachwycał się jej ciałem, mówiąc: „Dosłownie wygląda lepiej z każdym porodem.”

Wywołała internetową debatę.

Gdy fani o sokolim wzroku uważnie przyglądali się zdjęciom i podziwiali wdzięczną aurę i piękno Blake’a, niektórzy zauważyli, że jej piersi mogą wyglądać na nieco większe niż zwykle. Jedna osoba skomentowała: „Jej biust jest dużo większy, niż myślałem.” Podczas gdy inna osoba zastanawiała się, czy gwiazda ma implanty piersi po porównaniu jej starszych zdjęć.

Jednak wielu innych szybko obaliło tę obserwację, tłumacząc, że aktorka niedawno urodziła czwarte dziecko. Fan odpowiedział: „Ona ma 6-miesięczne dziecko. Może to nie są implanty, może nadal karmi.”

Niezależnie od tego, jaki jest jej sekret tak dobrego wyglądu, zgadzamy się, że Blake wygląda niesamowicie wspaniale i zawsze była naturalnie oszałamiającą kobietą.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu