Bliźniak Ashtona Kutchera przyznaje, że jest „zazdrosny” o brata!

Relacje między rodzeństwem mogą być złożone, ale miłość może przezwyciężyć wyzwania i nieporozumienia. Ashton Kutcher wielokrotnie pokazywał, że poza karierą rozrywkową jest dobrym człowiekiem, zwłaszcza jeśli chodzi o brata, który od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Pomimo tej przeszkody Ashton dołożył wszelkich starań, aby wesprzeć swojego brata w pokonywaniu wyzwań.

Ich więź pozostała silna, ramię w ramię pokonując każdą przeszkodę.

Michael był nieoczekiwanym bratem bliźniakiem Ashtona Kutchera, co było niespodzianką dla ich rodziców, którzy nie spodziewali się posiadania bliźniaków. Kiedy Michael się urodził, miał trudności z zabraniem pierwszego oddechu. „Moja mama zauważyła, że mam trudności w rozwoju i nie robię postępów tak jak mój bliźniak.” – wyznaje Michael. Jednak dzięki swojej silnej woli przetrwania i właściwej opiece medycznej pokonał wyzwania pierwszych tygodni życia.

Niestety, te wczesne zmagania miały długoterminowy negatywny wpływ na jego zdrowie, prowadząc do opóźnień w rozwoju spowodowanych problemami neurologicznymi. W wieku 3 lat u Michaela zdiagnozowano porażenie mózgowe.

Ashton kochał Michaela i zawsze był przy nim, gdy inne dzieci były dla niego niemiłe. W wywiadzie Michael opowiedział historię o tym, jak jeździli na rowerach, a grupa dzieci zaczęła czepiać się ich obojga. „Mój brat wdał się z nimi w bójkę. Wstawił się za mną. Chciał, żeby traktowali mnie z szacunkiem.”

Wtedy Ashton był gotowy oddać swoje serce, aby ocalić Michaela. Na szczęście w porę znalazł się dawca i udało się przeprowadzić udany przeszczep. Podczas gdy Michael zmagał się z problemami zdrowotnymi, sława Ashtona rosła. Widząc popularność brata, Michael ukrywał swoje porażenie mózgowe, nie chcąc litości.

Jednak w wywiadzie z 2003 roku Ashton nieświadomie ujawnił stan Michaela, co doprowadziło do napięć między nimi. Dokładne słowa Ashtona podczas wywiadu brzmiały: „Nie wiedziałem, że go zdradzam, ponieważ nie wiedziałem, że to tajemnica.”

Kiedy wbrew jego pragnieniom opinia publiczna dowiedziała się o porażeniu mózgowym Michaela, poczuł się naprawdę szalony. Nigdy nie planował wypowiadać się na temat tej choroby, ale z czasem zauważył, że nieplanowane ujawnienie Ashtona ostatecznie pomogło mu pogodzić się z rzeczywistością.

Oboje otwarcie mówili o zazdrości, która ich rozdzieliła.

Podczas bardzo osobistego wywiadu rodzeństwo Kutcherów wdało się w otwartą dyskusję na temat ich związku, podczas której Michael szczerze wyznał, że czuje zazdrość o swojego brata. Zapytany o przyczyny ich dorosłej separacji, Michael wprost odpowiedział:

„Na pewno zazdrość, przynajmniej z mojej strony.” – twierdzi. „Wiesz, był moment, w którym zauważałem, że dostaje on więcej uwagi niż ja i to doprowadziło mnie do stanu, w którym poczułem się zazdrosny. Byliśmy razem, tylko my, we dwójkę przez tyle lat, a potem on robi wielkie rzeczy i staje się powszechnie znany. To naprawdę wpłynęło na mnie, jeśli chodzi o moją samoocenę.”

W miarę upływu czasu, gdy spotykali się częściej, ich więź stawała się coraz silniejsza i stali się sobie bliscy. „Ale kiedy już się spotkaliśmy, przeszliśmy przez to i zdałem sobie sprawę że on nadal jest moim bratem. Świat może postrzegać go inaczej, ale ja go znam. Nie zmienił się i nigdy się nie zmieni.”

Z drugiej strony Ashton również musiał stawić czoła wyzwaniom i niedoskonałościom, pracując nad naprawieniem relacji z bratem. „Miałem też pewne trudności, jak wtedy, gdy po raz pierwszy zacząłem odnosić sukcesy na bardzo dużym poziomie. Uderza ci to do głowy.”

Kutcher powiedział, że to Michael sprowadził go z powrotem na ziemię. Od tego czasu stali się naprawdę blisko, a ich więź jest nierozerwalna. Zawsze są dla siebie nawzajem, wspierają się .

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu