Brad Pitt po raz pierwszy od dawna pokazał się ze swoją dziewczyną – ludzie zauważają to samo!

Brad Pitt i jego dziewczyna Inés de Ramón wydają się być zakochani. Wolą jednak zachować swój związek w tajemnicy i rzadko pojawiają się razem publicznie. Niedawno, kiedy razem uczestniczyli w wydarzeniu, wiele osób zauważyło ciekawy szczegół na temat wyglądu de Ramón, która wywołała spore zamieszanie w Internecie.

60-letni aktor i jego 34-letnia dziewczyna, dyrektorka ds. biżuterii, odwiedzili tor Silverstone w Northampton w Anglii. Trzymali się za ręce i uśmiechali do zdjęć, ciesząc się z corocznego wydarzenia.

Pitt, który był tam przez cały weekend podczas swojego nadchodzącego filmu „F1”, który będzie miał premierę latem 2025 roku, miał na sobie żółtą kurtkę i pasujący kapelusz. De Ramón miała na sobie uroczą niebieską sukienkę typu babydoll, czarne buty i złoty naszyjnik.

Para miała rzadkie, ale mile widziane publiczne wystąpienie, gdyż podobno są razem od końca 2022 roku. Mówi się, że projektantka biżuterii poznała Pitta przez wspólnego znajomego, a ich więź była na tyle silna, że ​​Pitt zaprosił ją na kilka głośnych wydarzeń i zapytał ją do wprowadzenia się do jego domu w Los Angeles. Źródła podają, że Pitt i de Ramón mieszkają teraz razem, chociaż ona nadal posiada swój poprzedni dom.

Relacja między de Ramón i Pittem wydaje się silna. Źródła bliskie Pittowi ujawniają, że jest on bardzo szczęśliwy ze swoją dziewczyną, z którą jest od ponad roku. Znawca wspomina, że ​​wspólne życie zbliżyło ich do siebie, co wskazuje, że ich związek jest poważniejszy niż zwykłe randkowanie. Według źródła de Ramón świetnie pasuje do Pitta, a aktor uwielbia w niej wiele rzeczy.

Po rzadkich publicznych wystąpieniach pary ludzie zaczęli komentować zdjęcia. Wiele osób znalazło podobieństwa między de Ramón a byłą Pitta, Angeliną Jolie. „Zdecydowanie przypomina Angelinę!” – napisała jedna z obserwujących. „Wygląda jak Angelina po trzydziestce.” – zgodziła się inna użytkowniczka.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu