Bruce Willis śmieje się, tworząc nowe wspomnienia ze swoją córką podczas walki z demencją!

Demencja zmusiła Bruce’a Willisa do opuszczenia Hollywood. Dlatego teraz wraz z rodziną bohater kina akcji dba o swoje zdrowie, a także wykorzystuje każdą chwilę na tworzenie nowych wspomnień z bliskimi. Ostatnim z nich była podnosząca na duchu przejażdżka po Disneylandzie z córką, uchwycona kamerą.

Demencja mogła odcisnąć piętno na karierze Willisa, ale jego życie rodzinne wydaje się lepsze niż kiedykolwiek. Rodzina aktora, w tym jego kochająca żona Emma Heming Willis, regularnie publikuje w mediach społecznościowych nowe zdjęcia i filmy z nim, aby złagodzić zmartwienia fanów.

W szczególnie uroczym nagraniu Emma uchwyciła Willisa i jedną z ich córek bawiących się najlepiej na słynnej przejażdżce po Disneylandzie „Splash Mountain”. Na nagraniu widać, jak były aktor obejmuje córkę, a następnie życzliwie zakrywa jej twarz, a oni głośno się śmieją.

„Założę się, że ta rodzina wróci po więcej zabawy i śmiechu! Dziękuję za wszystkie wspomnienia Splash Mountain!” – Emma podpisała post.

Sekcja komentarzy szybko wypełniła się wyrazami wsparcia dla Willisa, a także wzmiankami dla Emmy dotyczącymi tego, jak radzi sobie z tą sytuacją. „Dobra robota, pani Willis, kontroluje pani demencję Bruce’a. Wymaga to dobrej zabawy i dużo pracy. Przez 18 lat kontrolowałam demencję/chorobę Alzheimera mojego męża.” – napisała jedna z osób.

Wycieczka rodzinna nastąpiła po ogłoszeniu wcześniej w tym roku informacji o problemach zdrowotnych Bruce’a, w tym afazji i FTD – postępującej chorobie mózgu i odzwierciedla wzruszający moment w otoczeniu wspierającej opieki zapewnianej przez jego bliskich.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu