Była gwiazda „Słonecznego Patrolu” została przyłapana 20 lat po przejściu na emeryturę!

Yasmine Bleeth należała do najbardziej pożądanych kobiet w Hollywood i w 1995 roku znalazła się na liście „50 najpiękniejszych ludzi” magazynu People. Jednak w 2003 roku gwiazda „Słonecznego Patrolu” zaskoczyła wszystkich decyzją o przerwaniu kariery i całkowitym wycofaniu się z centrum uwagi. Wiele lat po swojej ważnej decyzji Bleeth została zauważona, a nadal wygląda promiennie i pięknie.

Czuje się dobrze we własnej skórze.

Prawie dwadzieścia lat po opuszczeniu Hollywood była aktorka została sfotografowana, jak spacerowała z psem, ciesząc się słoneczną kalifornijską pogodą z dużym, promiennym uśmiechem na twarzy. Miała na sobie czarną bluzę z kapturem i kolorową sukienkę pod spodem, a jej piękne brązowe loki związane były w kucyk.

Ludzie nie pozostali obojętni.

Fani bardzo się cieszyli, że po tylu latach zobaczyli zdjęcia swojej ukochanej gwiazdy, a wielu z nich podkreślało, jak olśniewająco wyglądała aktorka. Niektórzy zauważyli także, jak inaczej teraz wygląda. Jedna z osób powiedziała: „Och, nigdy bym jej nie rozpoznał.”

Setki ludzi zauważyło również, jak zadowolona i promienna była wspaniała gwiazda „Słonecznego Patrolu”. Internauta napisał: „Wygląda na szczęśliwą i to jest atrakcyjne!”, a ktoś inny zauważył: „To całkiem miłe widzieć, jak ktoś odchodzi od kultury Hollywood i żyje na własnych warunkach”.

Ludzie chwalili także Yasmine za to, że wygląda naturalnie jak kobieta po pięćdziesiątce i że starzeje się z elegancją. Jak ktoś zauważył: „Tak wygląda NATURALNE starzenie się. Żadnych pulchności i naciągaczy. Ona wygląda świetnie!”

Latem 2023 roku Bleeth po raz kolejny została zauważona przez kamery i pewne jest, że wygląda jeszcze bardziej promiennie niż kiedykolwiek. Zaledwie kilka dni przed swoimi 55. urodzinami widziano Bleeth wychodzącą na lunch, wyglądającą zjawiskowo w brązowej spódnicy i modnych butach na koturnie. Swoją stylizację uzupełniła także dużymi kolczykami w kształcie koła.

Ostatni raz Yasmine widziana była zaledwie kilka dni temu, kiedy spędzała czas z przyjaciółmi, ubrana w wygodny niebieski kombinezon i różowy T-shirt. A ponieważ media po raz kolejny uznały ją za „nierozpoznawalną”, fani szybko oklaskiwali ją za jej całkowicie naturalne piękno i niezaprzeczalny pozytywny blask.

Zgadzamy się, że Yasmine Bleeth wygląda fantastycznie!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu