Cameron Diaz właśnie urodziła syna – ogłasza to w najbardziej uroczy sposób!

Cameron Diaz (51 l.) i jej mąż Benji Madden (45 l.) potajemnie powitali na świecie drugie dziecko. W piątek para podzieliła się wiadomością o narodzinach syna za pośrednictwem podnoszącego na duchu postu na Instagramie. Kiedy ujawnili jego imię, byli zachwyceni, że noworodek jest „naprawdę uroczy”.

„Jesteśmy błogosławieni i podekscytowani ogłoszeniem narodzin naszego syna, Cardinala Maddena❤️🙏 Jest niesamowity i wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tu jest! Ze względu na bezpieczeństwo i prywatność dziecka nie będziemy publikować żadnych zdjęć, ale jest naprawdę uroczy. Czujemy się błogosławieni i wdzięczni 🍀 Przesyłamy dużo miłości od naszej rodziny 🙏❤️Najlepsze życzenia i dobrej nocy!! 🤘⚡️” – czytamy w podpisie.

Ogłoszenie zawierało ujmującą grafikę z podnoszącym na duchu podpisem: „Szeptał do mnie mały ptaszek”.

Użytkownicy mediów społecznościowych chętnie zasypali sekcję komentarzy wyrazami radości i podekscytowania, gdy usłyszeli tę wspaniałą wiadomość. Niespodzianka spotkała się również z ciepłym wsparciem bliskich krewnych, w tym brata Benjiego, Joela Maddena, który pozostawił serdeczne „❤️❤️❤️❤️❤️” w komentarzach, a Pete Wentz wyraził swoje podekscytowanie słowami „✨✨✨”.

Cameron zdecydowała się nie ujawniać daty urodzin Cardinala ani szczegółów jego poczęcia.

Cameron i Benji poznali się w 2014 roku, a zaręczyli się w grudniu tego samego roku. Wymienili przysięgi małżeńskie w styczniu 2015 roku podczas serdecznej ceremonii, która odbyła się w ich rezydencji w Beverly Hills. Kulminacją historii miłosnej pary była piękna i kameralna uroczystość weselna. Oprócz cennych wspomnień Cameron i Benji są także dumnymi rodzicami swojej czteroletniej córki Raddix.

Wspominając macierzyństwo, Diaz podzieliła się tym wcześniej w jednym z odcinków podcastu GOOP, gdy Raddix miała 2 lata, ujawniając, jak zmieniło to jej „całą koncepcję starzenia się”.

Po roli w filmie „Annie” z 2014 roku Cameron początkowo wycofała się z aktorstwa, ponieważ priorytetowo traktuje macierzyństwo. Jednak powróciła i zagrała w filmie Netflix „Back in Action” u boku Jamiego Foxxa.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu