Carmen Electra pokazuje swoje słynne krągłości i udowadnia, że wiek nie ma wpływu na urodę!

Carmen Electra zaskoczyła swoich fanów swoją ostatnią sesją zdjęciową. To była możliwa retrospekcja do jej dni w serialu „Słoneczny patrol” i ludzie zaniemówili. 51-letnia gwiazda pokazała idealną formę i sprawiła, że ludzie zaczęli komplementować jej ponadczasowy wygląd.

Carmen to nigdy nie starzejąca się kobieta, którą ludzie wciąż na nowo zauważają.

Dzięki ścisłej diecie, piciu dużej ilości wody i skrupulatnej pielęgnacji skóry Carmen wygląda prawie tak samo jak wtedy, gdy w 1996 roku zyskała sławę, dołączając do obsady „Słonecznego Patrolu”.

51-letnia gwiazda powiedziała kiedyś w wywiadzie: „W moim przypadku jestem całkowicie wolna od operacji i powiedziałabym, że mój młody wygląd to zasługa dyscypliny w codziennej pielęgnacji skóry.”

Carmen, której prawdziwe nazwisko brzmi Tara Patrick, uruchomiła własną markę produktów do pielęgnacji skóry o nazwie GoGo. Skomentowała swój stosunek do chirurgii plastycznej, mówiąc: „Na razie jestem zadowolona z mojej rutyny i to działa! Uważam, że każdy ma prawo być, kim chce, bez oceniania.”

Carmen utrzymuje niesamowitą formę dzięki swojemu osobistemu podejściu.

Jeśli chodzi o utrzymanie sylwetki w doskonałej formie, Carmen jest pozytywnie nastawiona do ćwiczeń. „Traktuję fitness jako sposób wyrażania siebie.” – powiedziała w wywiadzie. Ujawniła, że uwielbia także tańczyć.

„Prowadzenie zdrowego stylu życia nie jest takie skomplikowane — musisz ćwiczyć, prawidłowo się odżywiać, nawadniać, odpoczywać i, co najważniejsze, starać się mieć jak najmniej stresu!” – radzi Carmen swoim fanom.

Ostatnia sesja zdjęciowa Carmen udowadnia, że jej podejście doskonale się sprawdza.

Aktorka wyglądała naprawdę olśniewająco podczas swojej ostatniej sesji zdjęciowej inspirowanej latami 90. dla australijskiej marki I.AM.GIA. 51-letnia ikona wyglądała ładnie w różu, kratce i czerni i wyglądała o kilkadziesiąt lat młodziej!

Te zdjęcia wywołały wiele komentarzy wśród fanów, a jedna z osób wyraziła to wszystko, pisząc: „Wiosenna atmosfera MTV!”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu