Céline Dion pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoim synem!

Céline Dion zwróciła na siebie uwagę rzadkim i oszałamiającym występem na czerwonym dywanie wraz ze swoim synem, René-Charlesem Angélilem, wywołując powszechne zamieszanie. Kultowa piosenkarka znalazła się w centrum uwagi wraz ze swoim 23-letnim synem podczas niedawnego wydarzenia, co wywołało zabawne spekulacje wśród fanów. Wiele osób było początkowo zdziwionych towarzyszącym jej przystojnym młodym mężczyzną.

Céline Dion i jej syn René-Charles Angélil pojawili się na czerwonym dywanie podczas pokazu jej nowego filmu dokumentalnego „I Am: Celine Dion”. Wydarzenie to upamiętniało nadchodzący film Prime Video, który oferuje intymne spojrzenie na życie Dion jako legendarnej performerki. Dokument zagłębia się także w osobiste zmagania Dion, w tym w jej walkę z zespołem sztywnej osoby (SPS).

René-Charles, obecnie 23-letni, towarzyszył matce, zaskakując wielu fanów, którzy pamiętali go jako małe dziecko. W mediach społecznościowych zawrzało od komentarzy na temat jego przemiany, a fani wyrażali swoje zdumienie, jak bardzo urósł. „OMG, dzieci rosną zdecydowanie za szybko”.

Oprócz komentarzy na temat René-Charlesa wielu fanów było zachwyconych widokiem Dion wyglądającej zdrowo i energicznie. Po nagłośnieniu jej problemów zdrowotnych zobaczenie jej na czerwonym dywanie, promiennej i pełnej werwy, przyniosło jej wielbicielom ulgę i szczęście. Komentarze takie jak „Wygląda niesamowicie i zdrowo” odzwierciedlały powszechne wsparcie i sympatię dla piosenkarki.

Wydarzenie wywołało także beztroskie i pełne humoru reakcje fanów, którzy wzięli René-Charlesa za nowego chłopaka Dion. „W wieku 23 lat wygląda jak dorosły, dojrzały mężczyzna! Myślałam, że to jej nowy chłopak, haha!” – zażartowała jedna z fanek, opisując zabawne zamieszanie, jakie towarzyszyło wielu osobom.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu