Channing Tatum opowiada o samotnym rodzicielstwie i sekretach bycia dobrym tatą!

Channing Tatum jest dumnym ojcem 10-letniej dziewczynki Everly. I jak każdy rodzic, wciąż codziennie uczy się, jak przygotować dziecko do życia na świecie. Jednak są pewne wartości, które według niego są kluczowe w wychowaniu silnej dziewczynki.

Channing Tatum i aktorka Jenna Dewan byli małżeństwem przez dziewięć lat, a owocem ich miłości była córka Everly. Niestety w 2018 roku para rozwiodła się, ale ten ruch był kluczowy dla Tatuma, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do swojego dziecka. „Po prostu rzuciłem wszystko i skupiłem się na niej. Staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi.” – wspomniał w wywiadzie.

Jednak nie wszystko było dla niego tęczą i motylami, ponieważ zdał sobie sprawę, że jest teraz samotnym ojcem. Ponieważ dorastał zupełnie inaczej niż jego córka, poczuł się zagubiony, nie wiedząc, co zrobić z silną małą dziewczynką, którą miał przed sobą. Powiedział: „Bałem się, bo nie wiedziałem, jak być takim tatą, jakim chciałem być. Chciałem po prostu wykonać dobrą robotę… cokolwiek to znaczyło.”

Ale teraz, gdy lata mijają, a jego córka ma 10 lat, czuje się pewniej w roli ojca, dzieląc się radami, a nawet pisząc książkę dla dzieci. Wierzy, że bycie dobrym rodzicem oznacza posiadanie woli, bycie obecnym i chęć pokazania się.

Niezbędne jest także utrzymywanie granic. Dzięki swojemu doświadczeniu zauważył, że ustalenie zasad jest kluczem do zmniejszenia poziomu niepokoju i stresu jego córki.

Wychowywanie Everly inaczej niż sam był wychowywany, było dla niego również obowiązkiem. Pamięta sytuacje z ojcem, kiedy mówił: „Dotknij tego jeszcze raz, a dostaniesz lanie”. Nie tak chciał wychowywać swoją córkę. „Nie dajemy klapsów Evy. Muszę się nauczyć, gdzie być silnym, gdzie być stanowczym, ale nie w taki sposób, w jaki byłem wychowywany.” – wspomniał.

Jest nie tylko dobrym ojcem, ale plotka głosi, że ogólnie jest dobrym człowiekiem. Jego obecna dziewczyna, Zoe Kravitz, za każdym razem, gdy ktoś ją pyta o ich związek, zachwyca się nim: „To po prostu wspaniały człowiek”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu