Cher i chłopak udowadniają, że ich romans kwitnie podczas obchodów pierwszej rocznicy!

Pomimo wcześniejszych doniesień o rozstaniu Cher i jej chłopaka Alexandra „AE” Edwardsa w maju, piosenkarka potwierdziła, że ich związek pozostaje silny. Tak naprawdę nadal są głęboko w sobie zakochani, gdy świętują razem pierwszą rocznicę.

Dają miłości drugą szansę.

TMZ początkowo donosiło o rozstaniu Cher i jej chłopaka, wywołując zamieszanie, zwłaszcza że widziano Cher noszącą ogromny pierścionek z brylantem od Aleksandra, co wywołało plotki o zaręczynach. Jednak niedawne obserwacje pary udającej się na podwójną randkę sugerowały potencjalne ponowne spotkanie.

W wywiadzie dla People Cher potwierdziła, że ich związek ma się dobrze. „Uwielbiam z nim przebywać. Rozśmiesza mnie i dobrze się bawimy. Nauczyłam się, że nigdy nie jest za późno”. Dodała: „Gdybyś wypisał wszystkie statystyki, powiedziałbyś: no cóż, to jest skazane na porażkę. Ale jesteśmy razem rok, gdyby to był tylko rok, byłoby warto. Świetnie się bawiłam.”

Nigdy nie byli zaręczeni.

Chociaż Cher pochwaliła się w mediach społecznościowych ogromnym pierścionkiem z brylantem, źródła ujawniły, że para nigdy nie była zaręczona, postanowili po prostu grać zgodnie ze spekulacjami, że pierścionek wskazywał na zaręczyny.

Parę łączy potężna chemia.

Cher poznała Alexandra podczas Tygodnia Mody w Paryżu we wrześniu 2022 roku. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy zostali razem sfotografowani jako para.

Piosenkarka zawsze była oczarowana swoim chłopakiem, opisując go jako „miłego, inteligentnego, zabawnego…” i dodając, że całuje „jak nastolatek”.

Lepiej dogaduje się z młodszymi mężczyznami.

Cher otwarcie zgadza się na randkowanie z młodszymi mężczyznami i jest wiązana z wieloma miłośnikami łamania serc, młodszymi od niej o ponad dekadę. Kiedyś powiedziała: „Gdybym nie spotkała w życiu młodszych mężczyzn, nigdy nie umówiłabym się na randkę, bo starsi mężczyźni po prostu mnie nie lubili aż tak bardzo”.

W wieku 38 lat spotykała się z Tomem Cruisem, wówczas 23-letnim, a także miała romans z Richiem Samborą z Bon Jovi, który jest od niej o 13 lat młodszy.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu