Cher ujawnia swoje sekrety, jak zachować młodość!

Podczas niedawnego występu w Good Morning Britain kultowa supergwiazda Cher, która ma teraz 77 lat, opowiedziała o swoich sekretach utrzymania młodzieńczego ducha i stylu. Spostrzeżenia Cher nie są zarezerwowane tylko dla bogatych i sławnych, są perłami mądrości, które każdy może włączyć do swojego życia, aby cofnąć zegar.

Cher wyraziła niedowierzanie na myśl, że pewnego dnia skończy 80 lat, zauważając, że zbliża się to szybciej, niż by chciała. Z przekonaniem stwierdziła jednak, że nie planuje w najbliższym czasie rozstawać się z ukochanymi jeansami i długimi włosami. Jak sama mówi, będzie nadal robić to, co zawsze, ponieważ naprawdę czuje się tak młodo jak zawsze.

„Pamiętam, jak moja przyjaciółka Paulette i ja rozmawiałyśmy o tym, kiedy będziemy musiały obciąć włosy i przestać nosić dżinsy, bo wydawało się, że w tamtych czasach kobiety tak właśnie robiły – ale jeszcze to nie nadeszło.” – wspomina Cher.

Cher przypisała część swojej wiecznej młodości niezwykłym genom rodzinnym, z dumą wspominając o swojej matce, Georgii, która dożyła sędziwego wieku 96 lat. Zastanawiała się, czy uczucie młodości duchem przyczynia się do wyglądania i zachowania młodszego. Cher ujawniła również, że pozostaje w kontakcie z najnowszymi trendami, otoczona zarówno młodymi, jak i starymi przyjaciółmi, akceptuje swoją autentyczną siebie, nie próbując być kimś, kim nie jest.

Oprócz sposobu myślenia i stylu życia Cher utrzymuje młodzieńczą witalność dzięki specjalnym programom fitness obejmującym jogę. Co zaskakujące, pozwala sobie również na rozkoszny poczęstunek: lody. Miłość Cher do tego mrożonego przysmaku skłoniła ją do zapuszczenia się w świat lodów, gdzie założyła własną firmę Cherlato. Smaki oferowane przez Cherlato są świadectwem jej żądnego przygód ducha i obejmują wyjątkowe opcje, takie jak awokado i chrupiąca bułka tarta, a także klasyki, takie jak czekolada.

Niezmienny styl i postawa Cher są dowodem na to, że wiek to tylko liczba, a pozostawanie wiernym sobie jest ostatecznym kluczem do ponadczasowej młodości.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu