Chińska pogodynka zdziwiła świat nie starzejąc się przez 22 lata, a oto dowód!

Wszyscy mamy takiego znajomego, który zawsze wygląda młodo, podczas gdy wszyscy jego rówieśnicy się starzeją. Zazwyczaj posiadają równie młodzieńczą osobowość i są beztroscy. Jak oni to robią? Właśnie o to zapytano Yang Dan, 44-letnią pogodynkę z telewizji CCTV.

Filmik z panią Yang niedawno zafascynował chińskie media społecznościowe, pokazując kobietę w pracy, przez 22 lata jej kariery jako prezentera pogody. Zadziwiające jest to, że wygląda ona prawie tak samo, jak wtedy, gdy rozpoczęła pracę jako 22-latka w 1996 roku.

Wideo zostało pierwotnie udostępnione przez program pogodowy, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, z napisem „Wielu użytkowników internetu dorastało oglądając nasz program. Dziwili się, dlaczego oni się starzeją, a pani Yang jest wiecznie młoda.”

Teraz nazywana „nieśmiertelną boginią”, wielokrotnie nagradzana prezenterka pogody pozostawiła ludzi ze zdumieniem na temat tego, czym może być jej sekret. Niektórzy nawet żartowali, że to spisek, a wszystkie prognozy pogody z ostatnich 22 lat były nakręcone w ciągu jednego dnia. Jak inaczej to wytłumaczyć? Albo to, albo mityczna fontanna młodości jest zdecydowanie umiejscowiona gdzieś w Chinach!

Koniecznie obejrzyjcie filmik:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu