Chłopak pyta swoją dziewczynę, jak często bierze prysznic, a jej odpowiedź wywołuje aferę!

„Czy ona mówi poważnie?” – taka była reakcja większości ludzi na to, co powiedziała kobieta. Wiele osób było w szoku i nie mogło uwierzyć, że ktoś mógł tak bardzo „zaniedbać” higienę osobistą. Wideo na TikToku wywołało wiele dyskusji i uzyskało 12 milionów wyświetleń.

Jej chłopak zadał jej pytanie.

Chłopak podszedł do swojej dziewczyny, która mieszkała za granicą i zapytał ją: „Jak często bierzesz prysznic?” Zastanawiał się, czy to zależy od miejsca zamieszkania, skoro zwyczaje mogą być różne w różnych krajach.

Dziewczyna odpowiedziała bez wahania.

Odpowiedziała, że bierze prysznic tylko raz w tygodniu. Zamilkł na chwilę, a dziewczyna spojrzała na niego dziwnie, próbując zrozumieć, co się stało.

Powtórzył: „Raz w tygodniu?”, ona potwierdziła, a następnie dodała: „Ale używam też dezodorantów i perfum. Poza tym jest lato, więc czasem też chodzę popływać.”

Jej odpowiedź wywołała wiele dyskusji.

Sekcja komentarzy zawrzała. Niektórzy mówili, że biorą prysznic dwa lub trzy razy dziennie i nie mogli uwierzyć, że raz w tygodniu można uznać za wystarczający. Jeden z użytkowników powiedział: „Jeden dzień bez prysznica i już jestem w złym humorze”. Ktoś nawet zażartował: „Zapomniała powiedzieć, że deszcz też się liczy”.

Chłopak wyjaśnił, że to żart i wspomniał, że wideo nie powinno być traktowane poważnie. Niemniej jednak są ludzie, którzy biorą prysznic tylko raz w tygodniu. Mówi się, że codzienny prysznic jest „drogi, zanieczyszczający środowisko i niepotrzebny”. W każdym razie wszystko sprowadza się do naszych nawyków i nie ma żadnych zasad dotyczących tego, jak często powinniśmy brać prysznic.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu