Chrissy Teigen udostępnia nieedytowane zdjęcia w bikini, wywołując debatę na temat ciał mam!

Chrissy Teigen (38 l.) zdecydowała się udostępnić niefiltrowane zdjęcia z rodzinnej wycieczki do Tajlandii. Matka czwórki dzieci przesłała kilka zdjęć, na których widać ją w czarnym kostiumie kąpielowym bez ramiączek. Matki na całym świecie chwalą Chrissy za to, że podzieliła się tym, jak wygląda prawdziwe „ciało mamy”.

Chrissy zaakceptowała swoje ciało.

Chrissy i John dokumentują swoją rodzinną podróż do Tajlandii za pomocą serii zdjęć. Na jednym urzekającym zdjęciu udostępnionym przez Chrissy widać ją w czarnym kostiumie kąpielowym typu bandeau z frędzlami, trzymającą w ramionach swoją małą Wren. Bez makijażu wygląda radośnie i naturalnie pięknie, z dumą pokazując swoje „ciało mamy”.

Kobiety wyraziły wsparcie dla Chrissy.

Reakcja opinii publicznej na post Teigen była krzepiąca. Fan skomentował: „Wydaje mi się, że to zdjęcie jest nieedytowane (wyglądasz pięknie), ale też… dziękuję!” Teigen, poruszona komentarzem, odpowiedziała „Dziękuję” z emoji z głośnym płaczem.

Niektórzy krytykowali także pochwały, jakie otrzymywała Chrissy: „Wyobraźcie sobie, że publikujecie zdjęcia z wakacji, nie mając o tym pojęcia, a potem wszyscy ci ludzie zaczynają komentować wasze ciało. ‚Dziękuję za pokazanie NORMALNEGO ciała…’ Pomyślałabym, że to bezczelny komplement. Dlaczego w ogóle musisz komentować jej ciało? Po prostu pozwól jej żyć.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu