Christina Applegate otrzymuje owację na stojąco, a jej reakcja wzrusza publiczność!

Minęło nieco ponad 6 miesięcy, odkąd Christina Applegate ogłosiła, że odchodzi z aktorstwa z powodu walki ze stwardnieniem rozsianym. Od tego czasu zachowywała się dyskretnie – do czasu rozdania nagród Emmy w 2024 roku. Została zaproszona na scenę jako pierwsza prezenterka wieczoru, a to, co powiedziała następnie, spowodowało, że ludzie śmiali się i płakali – wszystko naraz.

Rzadkie pojawienie się Christiny Applegate na ceremonii rozdania nagród Emmy w 2024 roku było spowodowane jej nominacją w kategorii wybitnej głównej aktorki w kategorii seriali komediowych za jej najnowszy serial „Już nie żyjesz”.

Idąc z wdziękiem, o lasce, Applegate w drodze na scenę otrzymała serdeczną i długą owację na stojąco od całej publiczności. Ten moment wzruszył ją do łez. Wyraźnie poruszona rozpoczęła swoje przemówienie odrobiną humoru, wyrażając wdzięczność: „Dziękuję bardzo, całkowicie zawstydzacie mnie i moją niepełnosprawność, wstając!” wywołując głośny śmiech jej rówieśników z branży. Kontynuowała żartobliwie z humorystycznym akcentem, dodając: „Ciało bez Ozempica.” – jako beztroskie ukłucie w stronę najnowszego, oszalałego na punkcie celebrytów leku na odchudzanie.

Applegate wręczyła nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym, za którą nominowane były: Alex Borstein w „Wspaniała pani Maisel”, Janelle James i Sheryl Lee Ralph w „Misja: Podstawówka”, Juno Temple i Hannah Waddingham w „Ted Lasso”, Jessica Williams w „Terapia bez trzymanki” i Ayo Edebiri w „The Bear” — która ostatecznie zdobyła zasłużoną nagrodę.

Christina Applegate, która otwarcie mówiła o diagnozie stwardnienia rozsianego, stała się inspiracją dla wielu osób zmagających się z chorobami przewlekłymi. Co zaskakujące, to jej przyjaciółka, Selma Blair, która również cierpi na stwardnienie rozsiane, pomogła Applegate odkryć, że może być chora, zauważając jeden objaw.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu