Ciężarna Suki Waterhouse wyglądała oszałamiająco na gali Emmy 2024, ale ludzie nazywają ją „tandetną”!

Przyszła mama Suki Waterhouse błyszczała na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania nagród Emmy 2024 w Los Angeles 15 stycznia, przyćmiewając swoją olśniewającą prezencją nawet Cullenów z Sagi Zmierzch. Jednak nie wszyscy byli pod wrażeniem jej odkrywczej sukni.

Suki Waterhouse prezentowała modę ciążową podczas 75. dorocznej gali rozdania nagród Primetime Emmy Awards. 32-letnia aktorka z „Daisy Jones & the Six” pojawiła się na czerwonym dywanie podczas najwspanialszego wieczoru w telewizji, ubrana w czerwoną suknię z wycięciami od Valentino. Strój eksponował plecy i boki ciążowego brzuszka, ozdobiony kokardą u podstawy i wyposażony w wygodne kieszenie.

Oszałamiająca sukienka została dopasowana do rosnącego ciążowego brzuszka. Jak wyjaśniła Suki: „Byłam naprawdę podekscytowana tą stylizacją Valentino. Przymierzyłam ją kilka miesięcy temu. Przymiarka polegała na tym, że po prostu trzymałam ją blisko ciała, więc musieli ją naprawdę rozebrać i przeprojektować tę sukienkę, aby pasowała do brzuszka. Ale tak się stało i naprawdę się cieszę, że to zadziałało.”

Choć oszałamiająca suknia Suki na rozdaniu nagród Emmy wzbudziła wiele podziwu, niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych wyrazili dezaprobatę dla jej odkrywczego charakteru, nazywając ją „tandetną”.

Na TikToku jeden z użytkowników wolał bardziej tradycyjny strój, stwierdzając: „Przykro mi, ale wolę pełną suknię u każdej kobiety, nie wspominając o ciężarnej”.

W innych komentarzach nazwano sukienkę „kiepską”, a wiele osób określiło ją jako „śmieszną”. Dodatkowo niektórzy obserwatorzy porównali przyciągającą wzrok sukienkę do fartucha, co dało inne spojrzenie na jej projekt.

Waterhouse, która jest w związku z Robertem Pattinsonem od ponad pięciu lat, niedawno podsyciła plotki o zaręczynach ze swoim partnerem po tym, jak widziano ją noszącą pierścionek z brylantem. Źródło potwierdziło ich zaręczyny, zauważając, że: „Oboje chcą się pobrać. To dla nich ważne.”

W listopadzie inne źródło podało, że para jest bardzo poważna, ponieważ spodziewają się przyjścia na świat pierwszego dziecka. „Przyjście na świat dziecka jest dla nich absolutną radością.” – podało źródło. „Są zachwyceni nie do opisania”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu