Co by było, gdyby postacie Disneya były prawdziwe: artysta użył sztucznej inteligencji, aby odpowiedzieć na to pytanie!

Większość z nas uwielbia kreskówki. Były ogromną częścią naszego dzieciństwa, udzielając nam cennych lekcji i zabierając w przygody, o których mogliśmy tylko pomarzyć. Większość z nas miała również ulubioną postać z kreskówek, na którą patrzyliśmy i chcieliśmy być tacy jak ona. Ale czy kiedykolwiek chciałeś, aby postacie z kreskówek były trochę bardziej realistyczne? Trudno jest odnieść się do kogoś, kto ma przesadnie udramatyzowane rysy twarzy – wielkie oczy, wąską talię itp. Cóż, ten artysta, znany w mediach społecznościowych jako „Toyboyfan”, postanowił pokazać nam, jak wyglądałyby znane postacie Disneya, gdyby były realistyczne.

Stworzył projekt „In real life” (ang. „W prawdziwym życiu”), w którym wykorzystuje sztuczną inteligencję i swoje umiejętności artystyczne do tworzenia hiperrealistycznych portretów znanych postaci Disneya.

„W przypadku tych zmian sztucznej inteligencji zazwyczaj zaczynam od zdjęcia postaci Disneya i zdjęcia prawdziwej osoby, która wydaje mi się, że wygląda jak wspomniana postać, a następnie umieszczam te dwie twarze w programie AI, którego używam do połączenia ich razem.” – powiedział artysta. „Następnie wynik może wyglądać trochę zabawnie, więc biorę rezultat i łączę z innym zdjęciem i tak dalej, aż otrzymam realistyczną twarz, która będzie wyglądała trochę jak postać z kreskówki. Kolejno biorę zdjęcie do Photoshopa i zaczynam wprowadzanie poprawek tu i tam, aby wyglądało jeszcze bardziej jak bohater, na przykład zmieniam koloru oczu lub udoskonalam twarz.”

Instagram: @toyboyfan

1. Tiana

2. Vaiana

3. Kristoff

4. Elza

5. Ariel

6. Anna

Reklama

7. Bella

8. Królowa Iduna

9. Król Agnar

10. Książę Hans

11. Hania Maya

12. Ryder

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu