Co tak naprawdę noszą kobiety na całym świecie – oczekiwania vs. rzeczywistość.

Życie jest pełne stereotypów, ale my chcemy je podważyć. Na przykład, jesteśmy przyzwyczajeni do myślenia, że kobiety na Wschodnie noszą wyłącznie czarne ubrania. Wierzymy, że Francuzki noszą berety, a Włoszki nie mogą wytrzymać jednego dnia bez zakupów. Jednak to myślenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Aby to udowodnić, zapraszamy w podróż po świecie mody kobiet z całego świata.

Iran

Chociaż prawo w Iranie wymaga, aby wszystkie kobiety nosiły chusty, w miejscu publicznym, to nowoczesne kobiety posiadają większą swobodę w wyborze tego, co chcą nosić, w porównaniu do pań w innych krajach wschodu. Bardzo często kobiety w Iranie dodają do swojego outfitu elementy w stylu orientalnym.

Japonia

To prawda, że niektóre japońskie dziewczyny uwielbiają ubierać się tak jak postacie z anime. Jednakże nie jest ich za wiele. Większość kobiet w Japonii nadal preferuje eleganckie stroje składające się z uroczych detali. Japonki uwielbiają słodkie skarpetki i piękne akcesoria.

Francja

Paryski szyk to lakoniczne kształty i stylowe wzornictwo. Proste stroje ozdobione są akcentami o skomplikowanych kombinacjach. Francuzki uwielbiają nosić rzeczy dobrej jakości.

Włochy

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wszystkie Włoszki noszą markowe suknie i jak ciężkie akcesoria. W rzeczywistości takie stroje można zobaczyć na wybiegach częściej niż w prawdziwym życiu. W tym kraju, wszystkie kobiety dbają o siebie i aktualizują swoją garderobę zgodnie z wiekiem.

Rosja

Rosyjskie dziewczęta są znane na całym świecie z niebanalnej urody. Rosjanki lubią wyglądać atrakcyjnie i poświęcają sporo czasu, by pięknie wyglądać. Spotkanie elegancko ubranej kobiety idącej ulicą w wysokich obcasach, gdy temperatura na zewnątrz jest znacznie poniżej zera jest tutaj powszechną rzeczą.

Wielka Brytania

Nadal uważasz, że Brytyjki noszą klasyczne płaszcze i kratkę? Zdecydowanie nie! Dziewczyny tutaj wiedzą, jak łączyć ze sobą części, które są pozornie nie do połączenia. Nie boją się eksperymentować ze stylami. Londyn jest miejscem, gdzie rodzą się trendy.

Reklama

Chiny

Moda w tym kraju zmienia się bardzo szybko. Nie tak dawno, Chiny naśladowały styl z Zachodu. Dziś jednak Chinki rozwijają swój własny styl. Nie boją się eksperymentować i zawsze szukają czegoś innego.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu