Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta rezygnuje z nazwiska ojca i wywołuje gorącą dyskusję!

Wygląda na to, że Vivienne, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, zmieniła swoje pełne imię i nazwisko, jak wskazano w afiszu nowego musicalu „The Outsiders”.

Wygląda na to, że Vivienne Jolie usunęła „Pitt” ze swojego nazwiska. I nie jest pierwszą z szóstki dzieci Jolie i Pitta, która w ostatnich latach przyjęła nowe imię. Ich najstarsza córka, Zahara, przedstawiła się jako „Zahara Marley Jolie”, kiedy w listopadzie ubiegłego roku dołączyła do stowarzyszenia Alpha Kappa Alpha w Spelman College.

Dzieci Jolie-Pitt, w tym Knox Leon, Vivienne Marcheline, Pax Thien, Shiloh Nouvel, Zahara Marley i Maddox Chivan, od lat są w centrum uwagi opinii publicznej. Angelina Jolie często uczestniczy ze swoimi dziećmi w wydarzeniach, takich jak specjalny pokaz filmu „O chłopcu, który ujarzmił wiatr” w 2019 roku.

Zmiany nazwisk Vivienne i Zahary wynikają z ciągłych doniesień o napiętych relacjach między Pittem a jego dziećmi. Jolie starała się o wyłączną opiekę nad swoimi dziećmi, co doprowadziło do przedłużającej się i szeroko nagłośnionej batalii o opiekę.

W sierpniu 2022 roku jedno ze źródeł bliskich Bradowi Pittowi podało, że aktor stara się poprawić swoje relacje z dziećmi. „To smutna sytuacja od lat.” – ujawnił informator. „Odkąd Angelina złożyła pozew o rozwód, Brad skupił się na utrzymywaniu jak najlepszych relacji ze swoimi dziećmi. Było to dla niego bardzo trudne. Często zdarzały się długie przerwy, podczas których w ogóle nie widywał się z dziećmi”.

Źródło dodało, że Pitt „tęskni za dziećmi, kiedy ich nie widuje” i ma nadzieję na przyszłość związaną z silnymi relacjami z nimi. Jednak nowsze dramaty prawne, w tym pozew sądowy złożony przez ochroniarza, w którym zarzucono, że Jolie zachęcała swoje dzieci do unikania Pitta podczas wizyt, jeszcze bardziej skomplikowały sprawę. Zgłoszenie to stanowi część sporu byłej pary dotyczącego ich francuskiej winnicy Château Miraval.

Kiedy wiadomość o zmianie nazwiska Vivienne rozeszła się po Internecie, internauci zaczęli o tym dyskutować. Niektórzy wydają się ją wspierać, mówiąc: „Ja też bym to zrobił. Jolie to znacznie fajniejsze nazwisko niż Pitt” i „To jej wybór. Więcej władzy dla niej” – inni uważają, że jest za młoda, aby podjąć taką decyzję. „15-lakak nie może legalnie zmienić swojego nazwiska!” – powiedział jeden z użytkowników.

Zgadzając się lub nie na tę zmianę, w miarę jak Vivienne Jolie w dalszym ciągu zgłębia swoje zainteresowania i rozwija swoją tożsamość, pozostaje świadectwem ewoluującej dynamiki w jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu