Córka Johna Travolty, Ella, debiutuje w nowych krótkich włosach, które wywołują zamieszanie w Internecie!

Przed swoimi 24. urodzinami Ella Travolta zaskoczyła wszystkich zupełnie nowym wyglądem. Chociaż przemiana nie była zbyt drastyczna, wywołała debatę na temat tego, do kogo jest teraz bardziej podobna: do ojca czy zmarłej mamy, Kelly Preston.

Ludzie mają mieszane opinie na temat tego, do kogo jest podobna.

Najstarsza córka Johna Travolty i zmarłej Kelly Preston jest już dorosła. Po latach noszenia długich włosów Ella zdecydowała się obciąć loki i zafundować sobie boba. Swoją nową fryzurę pokazała na zdjęciu na Instagramie, które żartobliwie podpisała „Świeżo skoszona trawa ✂️🌱🌸”.

Tata szybko na to zareagował i pochwalił ją. „Wszystkiego najlepszego, Ella” – napisał. „Kocham cię. Twój tata!”

Zaledwie dwa dni później, z okazji swoich urodzin, John udostępnił na swoim koncie film, na którym możemy dokładniej zobaczyć wygląd Elli. Ella, modelka i muzyk z doświadczeniem filmowym, uśmiechała się i wydawała się bardzo pewna tej zmiany.

Chociaż w mediach społecznościowych wszyscy są zgodni, że wygląda wspaniale, ludzie po prostu nie mogą się zdecydować, do kogo wygląda najbardziej podobnie. Niektórzy twierdzą, że jest podobna do ojca, inni twierdzą, że w jej rysach widać więcej cech matki.

Odkąd w 2020 roku mama Elli zmarła po dwuletniej walce z rakiem, John stał się jeszcze bardziej oddany swoim dzieciom. W wywiadzie Ella opisała łączącą ich więź. „Mówię, że jest moim największym fanem, a ja jestem jego największą fanką!” – powiedziała. „Otrzymujemy więc dużo wsparcia i to jest niesamowite. Wiele się od niego nauczyłam.”

Z drugiej strony 70-latek nie mógłby być bardziej dumny z tego, kim została jego córka. „Ona jest swoją osobą. Jest łaskawa, hojna, zrównoważona, pełna wdzięku i cudowna. Nie wiem, jak to się stało i nie przywiązuję do tego żadnej zasługi poza tym, że ją uwielbiam.” – zachwycił się aktor.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu