Córka Johna Travolty składa uroczy hołd z okazji jego 70. urodzin!

John Travolta świętuje ważne wydarzenie, kończąc 70 lat! Podczas tej okazji przekazano mu szczere życzenia i wyjątkowe chwile spędzone z rodziną. Jego córka skorzystała z okazji, aby podzielić się z nim najsłodszą wiadomością.

Ella składa hołd swojemu kochanemu tacie.

Córka Travolty, Ella Travolta, która ma 23 lata, na Instagramie podzieliła się wzruszającą notatką dla swojego ojca. Wyrażała dla niego miłość i uznanie, nazywając go źródłem światła i piękna.

W poście pojawiło się zdjęcie duetu ojciec-córka, które uchwyciło moment ich bliskiej więzi. „Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny, który zawsze jest przy mnie i który zawsze wnosi do tego świata światło i piękno. Kocham cię aż do księżyca i z powrotem!” – napisała.

Travolta podzielił się fragmentem obchodów swoich urodzin.

Travolta podzielił się fragmentami tego, jak świętował ten dzień z bliskimi. W relacji na Instagramie widziano go, jak zdmuchuje świeczki na torcie w otoczeniu wiwatujących go członków rodziny. Podnoszący na duchu moment nastąpił, gdy jego pies Peanut dał mu urodzinowego buziaka, co jeszcze bardziej podniosło tę radosną okazję.

Aby jego 70. urodziny były jeszcze bardziej niezapomniane, Travolta wybrał się z rodziną na narty. Udostępnił film, na którym jego 13-letni syn Benjamin zjeżdża na nartach po stoku, podkreślając pełną wrażeń rodzinną przygodę i nazwał to najlepszym prezentem urodzinowym w historii. „To był dzisiaj mój ulubiony prezent urodzinowy. Widzę, jak mój syn Ben jeździ na nartach na nowym poziomie! Jestem z niego bardzo dumny!” – napisał.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu