Cukiernik tworzy hiperrealistyczne ciasta, które zaskoczą cię swoim wnętrzem!

Dla tych z nas, którzy zawsze mają ochotę słodycze, torty są jedną z tych winnych przyjemności, którym trudno się oprzeć. Wyobraź sobie bogaty kremowy, wyjątkowo wilgotny i przemiły smak ciast! Byłoby niesprawiedliwie obwiniać kogoś, gdy ciastka zwykle nie tylko wyglądają, ale także dobrze smakują. To serce wyjątkowych okazji i wielu różnych uroczystości, ponieważ jesteśmy pewni, że to jedna z niewielu rzeczy, które najlepiej wyznaczają wielkie dni.

Istnieje wielu profesjonalnych cukierników, których poświęcenie dla ich rzemiosła stworzyło wiele niesamowitych i magicznych deserów. Tym razem chcielibyśmy przedstawić państwu eksperta w tej dziedzinie. 23-letni Luke Vincentini nie jest podobny do większości cukierników, ponieważ nie tworzy zwykłych, warstwowych ciast. Zamiast tego artysta robi desery w najbardziej nieoczekiwanych kształtach, takie jak paczki Doritos, pudełka na jajka, różne owoce, filiżanki kawy, a nawet telefony komórkowe.

Luke pracuje w słynnej piekarni Carlo w Lanoka Harbour w stanie New Jersey, która jest znana z lokalizacji piekarni Carlo, która zdobyła sławę w programie TLC Cake Boss. Wiele osób przyjeżdża tutaj, aby zobaczyć jego kunszt kulinarny i skosztować niesamowicie realistycznych deserów. Pieczenie tych przepysznych, słodkich smakołyków może trwać do 14 godzin, jednak Luke mówi, że każde z nich jest pracą miłości. Wszyscy chyba zgadzamy się, że jest to warte każdej minuty!

Instagram: @lukevincentini

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu