Demi Moore opowiedziała o stracie dziecka z Ashtonem Kutcherem!

Demi Moore jest osobą otwartą i postanowiła podzielić się z publicznością traumatycznym doświadczeniem, aby mogło pomóc każdemu. W wywiadzie 61-letnia aktorka opowiedziała prawdę o swoim poprzednim małżeństwie z Ashtonem Kutcherem, z którym zaczęła się spotykać w 2003 roku, w fazie, którą nazywa „powrotem do przeszłości”.

Moore zaszła w ciążę wkrótce po tym, jak zaczęła spotykać się z Kutcherem.

Zastanawiając się nad ich związkiem i 15-letnią różnicą wieku, Moore opowiedziała, jak przebywanie z Kutcherem sprawiło, że poczuła się, jakby mogła ponownie przeżyć beztroskie dni swojej młodości. Ale oprócz tej pozytywnej strony, podczas pierwszych randek zagłębiła się w rozdzierające serce szczegóły poronienia. Było to bolesne doświadczenie, które szczerze opisuje w swoich nowych wspomnieniach „Inside Out”.

Moore zaszła w ciążę wkrótce po tym, jak zaczęli się spotykać. Para planowała nadać swojej nienarodzonej córce imię Chaplin Ray.

Moore czuła, że straciła wszystko w swoim życiu.

Niestety ciąża zakończyła się tragedią, co doprowadziło Moore do obwiniania siebie i popadnięcia w złe nawyki. Nawet po ślubie w 2005 roku para miała problemy z płodnością. Moore wyznała, że jej niezdrowy tryb życia nasilił się.

Pomimo wysiłków para ostatecznie rozstała się w 2011 roku po doniesieniach o niewierności Kutchera, a dwa lata później sfinalizowali rozwód. W tamtym czasie Moore czuła, że jej świat się rozpada, przyznając: „Nie miałam kariery ani związku”.

Jej zdrowie również ucierpiało, pojawiły się problemy autoimmunologiczne i trawienne. Moore ujawniła, że jej narządy powoli przestały działać, chociaż nie ujawniła swojej konkretnej diagnozy. Szukając pomocy, przystąpiła do programu rehabilitacji i terapii z powodu traumy i współuzależnienia, współpracując ze specjalistą medycyny integracyjnej, aby rozwiązać swoje problemy zdrowotne.

Pokonanie tego długiego okresu wymagało czasu i dużej odwagi. Później jej córka Rumer powiedziała, że kiedy dorastamy, myślimy, że nasi rodzice są niewzruszonymi bogami Olimpu. Kiedy dorastasz, zaczynasz zdawać sobie sprawę, jak bardzo nasi rodzice to tylko ludzie.

Moore postanawia zabrać głos.

Obecnie Moore jest gotowa podzielić się więcej na temat wzlotów i upadków swojego życia w swoich wspomnieniach i wywiadach. Jej córka Scout pochwala mamę za wykonanie wewnętrznej pracy, której wcześniej nie mogła nadać priorytetu, podczas gdy Rumer wyraża dumę z odwagi i bezbronności swojej matki.

Dziś Demi Moore promieniuje zdrowiem i witalnością, wyglądając naprawdę promiennie. Jej ciągła otwartość wobec opinii publicznej, szczególnie w odniesieniu do dobrego samopoczucia jej byłego męża Bruce’a Willisa, jest latarnią inspiracji. Przejrzystość Moore sprzyja poczuciu połączenia, przypominając nam, że nie jesteśmy sami w obliczu wyzwań życiowych. Dzieląc się swoimi zmaganiami, przekazuje cenną lekcję — jak ważne jest wypowiadanie się i szukanie wsparcia. W świecie często spowitym milczeniem chęć Moore’a do omawiania osobistych zmagań przyczynia się do szerszej rozmowy na temat odporności i wspólnych ludzkich doświadczeń.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu