Dietetyk doradził kobiecie 3 proste rzeczy, a ona schudła 70 kg!

Jest prawie powszechnie przyjęte, że utrata wagi nie jest łatwym zadaniem, ponieważ wymaga dyscypliny, determinacji i skupienia. Jednak 37-letnie Amanda „Mandie” Wood znalazła trzy rzeczy, które sprawiły, że odchudzanie było tak skuteczne, że udało jej się zrzucić 70 kg w ciągu zaledwie 2 lat.

Mandie rozpoczęła transformację odchudzania jesienią 2015 roku, po tym jak miała dość odczuwania zmęczenia przez cały czas. W tym czasie kobieta ważyła 170 kg i miała rozmiar 44. Amanda poczuła, że ​​nadszedł czas na zmianę i skonsultowała się z dietetykiem, który pomógł jej zrównoważyć dietę, określając odpowiednie porcje, spożycie kalorii, a także udzielając wskazówek, jak zacząć zdrowsze życie. „Obliczam zrównoważone składniki makro, co oznacza dla mnie, że staram się zapewnić, że otrzymuję 35 procent moich kalorii z węglowodanów, 25 procent kalorii z tłuszczu i 40 procent kalorii z białka.” – powiedziała Mandie.

Drugim krokiem były ćwiczenia. Po paru nieudanych próbach na siłowni, skończyła na osobistym trenerze, który, jak przyznaje Mandie, był świetną inwestycją. „Teraz chodzenie na siłownię to jedno z moich ulubionych zajęć w tygodniu!”

Amanda mówi, że kluczowym punktem jej podróży było znalezienie równowagi i wyznaczenie rozsądnych celów. „Zrzucenie pięciu kilogramów jest o wiele łatwiejsze niż sto!” wyjaśnia. W końcu zachęca ludzi, aby byli po prostu uprzejmi dla siebie, ponieważ nikt nie jest doskonały, mówiąc: „Po prostu się nie poddawaj!”

37-letnia Amanda „Mandie” Wood ważyła 170 kg jesienią 2015 roku

W dwa lata schudła 70 kg

Miała dość odczuwania zmęczenia przez cały czas i postanowiła zmienić swoje życie

Zaczęła od zbilansowanej diety

„Obliczam zrównoważone składniki makro, co oznacza dla mnie, że staram się zapewnić, że otrzymuję 35 procent moich kalorii z węglowodanów, 25 procent kalorii z tłuszczu i 40 procent kalorii z białka.”

Kolejnym krokiem było zatrudnienie trenera personalnego, aby nauczył ją poprawnego wykonywania ćwiczeń

Reklama

„Aż trudno jest mi sobie wyobrazić, jak ciężka byłam”

„Teraz chodzenie na siłownię to jedno z moich ulubionych zajęć w tygodniu!”

Amanda twierdzi, że najważniejszym jest, aby zacząć od małych kroków

„Zrzucenie pięciu kilogramów jest o wiele łatwiejsze niż stu!”

„Z pewnością będziesz miał dni, gdy będziesz miał ochotę się poddać…”

„Po prostu się nie poddawaj! Daj sobie szansę”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu