Dlaczego Kate Middleton nadal nie pokazuje się publicznie po operacji?

Pałac Buckingham podzielił się wiadomościami na temat procedur medycznych króla Charlesa i Kate Middleton, ale robili to na różne sposoby. O królu Charlesie, mówili wszystkim przed operacją. Ale w przypadku Kate z informacją o całej sprawie musieli poczekać do zakończenia operacji. A teraz, nawet kilka tygodni po operacji, Kate nadal nie pokazuje się publicznie, a oto dlaczego.

Dlaczego operację Kate trzymano w tajemnicy?

Źródło pałacowe stwierdziło: „Rozsądnie było mówić o tym bardziej otwarcie, bo w przeciwnym razie ludzie mogliby pomyśleć o najgorszym”. Decyzja o ogłoszeniu procedury medycznej króla Charlesa z wyprzedzeniem miała na celu zapobieżenie plotkom i obawom. Wierzyli, że przejrzystość stworzy atmosferę wsparcia.

Dla kontrastu, wstrzymywali się z ujawnianiem wiadomości na temat operacji Kate, aby uszanować jej prywatność podczas zabiegu.

Gdzie jest teraz księżna Walii?

Jeśli chodzi o operację brzucha księżnej Kate, królewski informator poinformował, że czuje się dobrze. Spędziła w szpitalu od 10 do 14 dni i będzie potrzebowała trzech miesięcy rekonwalescencji w domu. Choć nie określono jej stanu, zapewniono, że nie jest to nowotwór.

Kilka tygodni po operacji Kate nadal nie pojawiła się publicznie. Według doniesień powodem tego jest przeprowadzka księżnej Walii ze swojego domu w Adelaide Cottage do Sandringham w Norfolk.

Jej decyzja o pozostaniu w wiejskiej posiadłości rodziny królewskiej, Sandringham, podczas przerwy semestralnej dla dzieci, jest postrzegana jako pozytywny znak ciągłego powrotu księżnej Kate do zdrowia po operacji brzucha.

Źródło wyjaśniło, że Norfolk zapewnia rodzinie rozległe, otwarte przestrzenie, których szuka, z dala od natrętnej trasy lotu Heathrow, którą można spotkać w Windsorze. Dodatkowo w Norfolk są przyjaciele, tacy jak markiz i markiza Cholmondeley, z którymi mogą miło spędzić czas.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu