Drobna kobieta szokuje internet swoim długim tułowiem!

Młoda kobieta zszokowała internet swoim niezwykle długim tułowiem, a niektórzy nawet ją trollowali i porównali do kosmitów. Jednak pomimo wszystkich wyzwań, przed którymi stoi Emmie, jest zdeterminowana, aby afiszować się ze swoją wyjątkowością i podkreślać ją, przypominając nam, że nasze różnice mogą również stanowić naszą siłę.

Stała się popularna.

23-latka, znana na TikTok jako @emmielovescows, zyskała ogromną popularność dzięki wideo przedstawiającemu jej ciało w brązowym, krótkim topie i zielonych spodniach. Film obejrzano do tej pory ponad 35 milionów razy, a ludzie obsypali ją komplementami na temat jej wyjątkowego ciała.

Jej proporcje ciała są jedyne w swoim rodzaju.

Młoda kobieta, która regularnie publikuje klipy celebrujące jej wyjątkowe cechy i smukłe ciało, jest chwalona przez swoich obserwujących, a niektórzy sugerują nawet, że zostanie modelką. I chociaż jej długi tułów sprawia wrażenie, że jest bardzo wysoka, Emmie ujawniła, że ma 170 cm wzrostu.

W jednym z klipów wyjaśniła, że reszta jej ciała nie jest tak wydłużona jak środkowa część. Do tego influencerka zauważyła, że docenia wszystkie części swojego ciała oraz akceptuje wszystkie swoje cechy. Zaznaczyła: „Mam długi tułów, akceptuję go i uwielbiam to. Ale mam krótkie nogi i mały biust, ale też to uwielbiam.”

Podzieliła internet.

Mimo że sama jest wielką zwolenniczką pozytywnego nastawienia do ciała, niektórzy ludzie w Internecie krytykowali tę oszałamiającą influencerkę. Jedna osoba zastanawiała się: „Czy byłaś u lekarza?”, podczas gdy inna porównała ją do gatunku kosmitów.

Jednak fani rzucili się w jej obronę, przypominając, że bycie innym jest bardzo normalne i że nasze piękno leży w naszej wyjątkowości, jak z miłością oświadczył jeden z komentatorów: „Każde ciało jest inne i nie ma w tym nic złego.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu