Duet artystów tworzy kubistyczne tatuaże, bazując na historiach swoich klientów.

Rozkwit kubizmu przypada na wczesne lata XX wieku, jednak obecnie są przynajmniej dwie osoby, które próbują go na nowo ożywić – zastępując płótno ludzką skórą. Jade Tomlinson i Kev James, artystyczny duet pod nazwą Expanded Eye, tworzy niesamowite kubistyczne tatuaże, kreując tym samym kubizm w nowoczesnym wydaniu.
Każdy tatuaż ma swoją własną niepowtarzalna historię, bazującą na tym co usłyszą od klientów.

1.

„Tatuaż słoweńskiego artysty dotyczy intuicji i siły pięknego umysłu. Odkrywa pozytywne i negatywne aspekty tego, że chociaż mamy moc, aby spełniać swoje marzenia, w tym samym czasie potrafimy sparaliżować się strachem.”

2.

„Tatuaż i pamięć o ojcu są dla Illiasa przewodnikiem prowadzącym go przez życie. Pragnąc odnaleźć harmonię w życiu we współczesnym mieście, doświadczając przy tym bycia zależnym od natury, Illias ma nadzieję, że tatuaż da mu energię do życia, podążania za wolnością jaką podarował mu ojciec.”

3.

4.

„Juliane z Niemiec dorastała w pobliżu morza, dlatego chciała coś co symbolizowałoby jej życie z rodzicami mającymi obsesję na punkcie morza.”

5.

„Te tatuaże symbolizują bezwarunkową miłość Judith do jej identycznej siostry bliźniaczki. Judith nauczyła się jak odseparować się od osoby, którą kocha najbardziej i zamanifestować jej wyjątkowość i niezależność.”

6.

„Tatuaż Carlosa wyraża chęć odkrywania, brania udziału, dzielenia się i bycia ciągle ciekawym każdego detalu życia.”

Reklama

7.

„Tatuaż Namkhi przedstawia metamorfozę kobiety w zwierzę. Transformacja symbolizuje dualizm osobowości: jedna z nich to kobieta, którą jest na co dzień, a druga to stwór, symbolizujący kreatywną moc, którą nosiła w sobie przez całe życie, dającą jej siłę do przezwyciężania samej siebie.”

8.

„Tatuaż Naury opowiada historię bardzo osobistego i stresującego wydarzenia jakie miało miejsce w jej życiu. Jest przypomnieniem decyzji jaką musiała podjąć, aby teraz móc zacząć nowy rozdział swojego życia.”

9.

10.

11.

12.

„Ten tatuaż opowiada historię podróży Maren, która przebyła Ocean Atlantycki, aby odnaleźć swoje szczęście na Islandii.”

13.

14.

15.

„Liście na powyższym tatuażu symbolizują czterech członków rodziny Paolo’a. Pomimo tego, że nie są już razem fizycznie, zawsze będą częścią siebie.”

16.

17.

18.

19.

„Zobrazowaliśmy miłość Eryka do jego dziewczyny, którą opisał jako sens jego życia.”

źródło

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu