Dziadek kupił wnuczce pluszowego misia, ale chyba trochę przesadził…

Jeśli jest coś, co łączy wszystkich dziadków, to z pewnością fakt, że wszyscy uwielbiają rozpieszczać swoje wnuki. Nieważne, czy chodzi o jedzenie, czy prezenty, zrobią wszystko, aby na twarzach maluchów pojawił się uśmiech.
Przykład tego dziadka z San Jose i jego 5-miesięcznej wnuczki, Madeline Jane, która jest jego oczkiem w głowie, tylko to potwierdza.

Jakiś czas temu dziadek Maddie umieścił na Facebooku zdjęcie na tle gigantycznych pluszowych misiów. Mama dziewczynki, Sabrina Gonzalez, zażartowała, że Maddie „przydałby się taki”. Jednak dziadek wziął ten niewinny żart całkiem serio i już po chwili wysłał wiadomość, że… kupił pluszaka!

Sabrina wstawiła zdjęcie Maddie i jej gigantycznego misia na Twittera i nie musiała długo czekać, aż podbije serca innych – 61 tysięcy polubień i 40 tysięcy retweetów mówią same za siebie!

Poznajcie 5-miesięczną Maddie i jej mamę, Sabrinę Gonzalez.

Jakiś czas temu dziadek Maddie umieścił na Facebooku zdjęcie na tle gigantycznych pluszowych misiów. Mama dziewczynki zażartowała, że małej „przydałby się taki”.

Nie musiała długo czekać na reakcję dziadka, który już po chwili kupił jednego z pluszaków.

Gigantyczny miś przy małej Maddie wygląda przezabawnie!

Maddie go uwielbia!

Wygląda na to, że jest bardzo wygodny.

Reklama

Zdjęcie wstawione przez Sabrinę na Twittera podbiło serca internautów i zdobyło ponad 60 tysięcy polubień i 40 tysięcy retweetów!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu