Dzieci nie chcą puścić niani, którą czule nazywają „mamą”, a rodzice spotykają się z krytyką!

W podnoszącym na duchu, ale słodko-gorzkim momencie uchwyconym na nagraniu wideo więź pomiędzy grupą dzieci i ich ukochaną nianią zajmuje centralne miejsce, a emocje podczas ich serdecznego pożegnania sięgają zenitu. Przejmująca scena rozgrywa się, gdy dzieci, nie chcąc rozstać się z opiekunką, która stała się integralną częścią ich życia, przytulają się do niej ze łzami spływającymi po policzkach.

Bliźniaczki Maria i Cataleya mają wielu obserwujących w mediach społecznościowych.

Pomimo krótkiego wieku bliźniaczek, Marii i Cataleyi, mają już wielu fanów w mediach społecznościowych. Z około 2,8 milionami obserwujących na TikToku i 1,7 milionami subskrybentów na YouTube. Ich obecność w Internecie zapewnia wgląd w codzienne przygody i interakcje rodzinne.

Od ponad pięciu lat Rosie, ich niania, jest stale i troskliwie obecna w życiu dzieci. Emocjonalna głębia ich więzi została wyraźnie uchwycona w jednym filmie dokumentującym szczere pożegnanie dzieci z Rosie, który zgromadził imponujące 9 milionów wyświetleń.

Dzieci nazywają Rosie „mamą” i kochają ją jak członka rodziny.

Czuła więź między dziećmi a Rosie wykracza poza konwencjonalną relację niani, ponieważ jest ona postrzegana jako integralna część rodziny. Dzieci czule zwracają się do Rosie „mama”, co jest pieszczotliwym określeniem, które niestety wywołało krytykę pod adresem biologicznej matki.

W odpowiedzi na te komentarze mama odniosła się do obaw za pośrednictwem filmu na Instagramie, w którym stwierdziła: „Wszyscy, którzy krytykują mnie jako mamę, niech wiedzą jedno: kiedy moje dzieci nazywają Rosie mamą, zdaję sobie sprawę, że wybrałam właściwą osobę do opieki, kiedy mnie nie ma w pobliżu”. Oświadczenie podkreśla zaufanie matki do opiekuńczej roli Rosie oraz zbiorowe zrozumienie przez rodzinę wyjątkowej i pełnej miłości dynamiki, którą dzielą.

W ramach pożegnalnego hołdu mama podzieliła się wzruszającymi słowami na swoich platformach społecznościowych, wyrażając: „Żegnaj Rosie, nianio, siostro, przyjaciółko i druga matko”. W innym poście mama uczciła wyjątkową i pełną miłości więź między Rosie a dziećmi, dzieląc się słowami: „Podwójna mama, podwójna miłość”. To potwierdzenie jeszcze bardziej podkreśla głębię uczuć i zaufania do Rosie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu