Dzieci otrzymały zadanie stworzenia oryginalnych bohaterów, a profesjonaliści musieli ich zilustrować!

Chociaż lubimy superbohaterów, do których jesteśmy przyzwyczajeni, jak Iron Man, Batman i Spider-Man, zawsze pozostaje trochę miejsca na wyobraźnię, aby pomyśleć o nowych. A kto ma większe kwalifikacje do wyobrażania sobie nowych bohaterów niż dzieci? W ten sposób dzieci z różnych krajów otrzymały zadanie, które dla większości dorosłych byłoby zniechęcające: stworzyć nowych superbohaterów. I odpowiedzieli na wezwanie do wyzwania, tak jak sami superbohaterowie!

Dzieci i superbohaterowie mają wzajemne relacje, swoistą więź, która idzie razem jak groszek z marchewką. Dzieci mają zdolność tworzenia wyjątkowych i oryginalnych rzeczy z nieograniczonej wyobraźni, a często czerpią inspirację z bohaterów komiksów. Dzieci również inspirują się bohaterskimi czynami i marzą o tym, by same zostać bohaterami. Z drugiej strony superbohaterowie byliby prawdopodobnie niczym bez dzieci, które najbardziej w nich wierzą, kupują ich komiksy, namawiają rodziców do oglądania z nimi filmów i kupują zabawki.

Organizatorzy zatrudnili profesjonalnego ilustratora, aby odtworzył oryginalnych superbohaterów, których wyobrażały sobie dzieci. Możesz sam ocenić wynik, ale ważne jest, aby odzwierciedlić ewolucję tego, co obecnie inspiruje dzieci. To ciekawe, jak dzieci myślą o problemach, przed którymi stoimy dzisiaj: niektórzy bohaterowie reagują na kryzysy zdrowotne, inni na katastrofy środowiskowe i ekologiczne, a niektórzy są po prostu tak oryginalni, że zmuszają cię do myślenia „dlaczego wcześniej o tym nie pomyślano?”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu