Dzieci z zespołem Downa pozowały jako postacie Disneya w pięknej kampanii!

Każdy jest piękny, bez względu na to, kim się urodził. Jest to idea, którą brytyjska fotografka Nicole Louise Perkins chce głosić na świecie dzięki swojej niesamowitej kampanii „Down With Disney”, która dotyczy dzieci z zespołem Downa.

Podczas serii wspaniałych sesji zdjęciowych Perkins robiła zdjęcia dzieciom przebranym za różne postacie z filmów Disneya: od „Małej Syrenki” do „Króla Lwa” i nie tylko. W wywiadzie wyjaśniła, jaka była inspiracja do projektu, dlaczego był ważny i co to znaczy. „Stworzyłam „Down With Disney”, ponieważ w ubiegłym roku rozpoczęłam kampanię uświadamiającą na temat zespołu Downa „Down Right Beautiful” i spotkało się to z dużym zainteresowaniem.”

„Zebraliśmy masę informacji, które, mam nadzieję, pomogą nowym rodzicom. Gdy moje obserwacje w mediach społecznościowych rosły wraz z rodzicami dzieci z zespołem Downa, chciałam w tym roku coś dla nich zrobić, dlatego powstała ta kampania. Absolutnie kocham Disney i wiem, że nie jestem sama, więc pomyślałam, że to będzie idealne.”

Instagram: @nicolelouisephotography_ @nlphotography_campaigns

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu