Dziewczyna Ala Pacino, Noor AlFallah, podjęła drastyczną decyzję dotyczącą swojego dziecka!

Po powitaniu syna Romana zaledwie 3 miesiące temu dziewczyna Ala Pacino, Noor AlFallah, podjęła drastyczne kroki w sprawie przyszłości swojego dziecka, co podzieliło internet.

Łączyła ich silna więź.

83-letnia gwiazda „Człowieka z blizną” i 29-letnia producentka filmowa są ze sobą romantycznie związani od 2022 roku. Wydawało się, że ich więź jest silniejsza niż dzielące ich dziesięciolecia. Tak naprawdę wtedy ktoś z wewnątrz zauważył: „Jest z Alem od jakiegoś czasu i bardzo dobrze się dogadują. Różnica wieku nie wydaje się stanowić problemu, mimo że jest starszy od jej ojca.”

Narodziny małego błogosławieństwa.

Po tym, jak 6 czerwca 2023 roku po raz czwarty został tatą, legenda Hollywood wyraziła swoje podekscytowanie i oświadczyła: „To naprawdę wyjątkowa zmiana w tej chwili”. Jednak pomimo podekscytowania tym wielkim wydarzeniem, donoszono, że Al poprosił swoją dziewczynę Noor o wykonanie testu na ojcostwo, ponieważ uważał, że ma problemy z niepłodnością spowodowane problemami zdrowotnymi.

Następują duże zmiany.

Teraz doniesiono, że Alfallah wystąpiła o pełną fizyczną opiekę nad ich synem Romanem i zażądała, aby aktor miał „rozsądne odwiedziny”.

To powiedziawszy, dokumenty sądowe ujawniły gotowość młodej kobiety do przyznania gwiazdorowi filmowemu wspólnej opieki prawnej nad Romanem. Takie rozwiązanie umożliwiłoby mu uczestnictwo w kluczowych decyzjach dotyczących wychowania dziecka, w tym w sprawach związanych z edukacją, leczeniem i nie tylko.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu