Dziewczyna, która urodziła dziecko w wieku 14 lat, znakomicie zdała egzaminy końcowe!

16-letnia Melissa McCabe jest nastoletnią mamą, która zaszła w ciążę w wieku zaledwie 14 lat. Kiedyś w sieci pojawiło się wideo, na którym zabiera swojego małego synka na bal maturalny. Melissa zmagała się z krytyką ze strony innych osób i uprzedzeniami ze strony innych uczniów, a nawet nauczycieli. Udowodniła jednak, że wszyscy się mylili i wychowując dziecko, ukończyła studia dzienne, a teraz może pochwalić się świetnymi wynikami z egzaminów i wieloma planami na przyszłość.

Melissa zaszła w ciążę w wieku 14 lat i tam zaczęła się jej podróż.

Melissa McCabe zaszła w ciążę w wieku zaledwie 14 lat, a w listopadzie 2020 roku urodziła syna Arthura.

Opowiadając o tamtym czasie, dziewczyna mówi: „Kiedy po raz pierwszy zorientowałam się, że jestem w ciąży, martwiłam się, że jedynym wyjściem będzie rzucić szkołę, aby opiekować się Arthurem. Zdecydowałam się kontynuować naukę i jestem bardzo szczęśliwa, że tak zrobiłam.”

Młoda mama kontynuowała naukę pomimo całej krytyki, jaką usłyszała.

Jako młoda mama Melissa spotkała się z wieloma ostrymi komentarzami i krytyką, ale pomimo wszystkich sprzeciwów, wytrwale kontynuowała naukę i osiągała doskonałe wyniki.

Mówi: „Kiedyś nauczyciel powiedział mi, że nigdy sobie nie poradzę, a to było zanim urodziłam Arthura, więc udowodnienie im, że się mylą, było niesamowite!”

Melissa również skomentowała swoją motywację, mówiąc: „Dorośli szydzili ze mnie, jakby to ich podatki płaciły za mojego syna i że nie nadaję się na mamę. Kontynuowałam naukę, aby zapewnić utrzymanie mojemu synowi i zapewnić nam obojgu życie, ale otrzymuję bardzo niewielkie świadczenia”.

Melissa chce wysłać społeczeństwu istotną wiadomość.

Melissa chce teraz obalić stereotyp, z którym młodzi i samotni rodzice na co dzień mają do czynienia.

Mówi: „Jestem naprawdę dumna z siebie i swoich wyników. Zawsze będzie mi dźwięczeć w głowie głos, że mogłam zrobić to lepiej, ale ciężko pracowałam, aby dojść do tego punktu. Jako nastoletnia mama mam wiele z góry przyjętych stereotypów związanych z tytułem.”

Melissa wspomina momenty swojej podróży, mówiąc: „Kiedy zabrałam Arthura na bal maturalny, moja historia po prostu rozeszła się po sieci, a ludzie wysyłali mi wiadomości, żeby powiedzieć, jak wspaniale wygląda i jak wspaniałą jestem mamą. To była szalona podróż, ale jestem bardzo podekscytowana możliwością pójścia na studia i zobaczenia, co przyniesie nam przyszłość.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu