Dziewczyna udaje przed swoim partnerem, że powiększyła usta, a jego reakcja przyciąga uwagę!

Pewna kobieta niedawno zdecydowała się zrobić żart swojemu niczego niepodejrzewającemu partnerowi, stosując przesadny makijaż w postaci „wypełniacza ust”. Wynik? Komicznie przesadzona mina, która sprawiała, że wyglądała jak karykatura najnowszego trendu kosmetycznego. Jednak tym, co naprawdę przykuło uwagę, była epicka reakcja jej partnera na szokującą przemianę.

Do stworzenia efektu kobieta użyła kleju do rzęs.

W zabawnym filmie Kristen próbuje czegoś szalonego, używając kleju do rzęs, aby wyglądać, jakby miała wypełniacze do ust. Zaczyna od nałożenia kleju na usta, mając nadzieję na fantazyjny efekt. Trudne było to, że rezultat nie wyglądał najlepiej – był całkiem zabawny.

Ale Kristen postanawia udawać, że to uwielbia i mówi swojemu chłopakowi, że ma wypełniacze do ust i jest z tego bardzo zadowolona. Film ukazuje moment, w którym Kristen pokazuje swoje przesadne usta i możemy spodziewać się śmiechu, gdy jej chłopak reaguje na nieoczekiwaną niespodziankę.

Jej partner był zdezorientowany.

Chłopak Kristen był całkowicie zaskoczony, kiedy zobaczył jej nowy wygląd ust. W zabawnej reakcji przypadkowo wypluł wodę, którą pił, wyraźnie zaskoczony. Zaniepokojony wykrzyknął: „Masz problemy z wargami, kochanie! Musimy iść do lekarza, dostać antybiotyki!”

Jednak jego zmartwienie szybko zamieniło się w napady śmiechu, ponieważ nie mógł się powstrzymać. Żart Kristen nie tylko pozostawił go rozdartego między śmiechem a troską, ale także pokazał siłę ich związku.

Żart wykonany przez Kristen stał się natychmiastowym hitem na TikToku, zdobywając imponujące 4 miliony polubień. Społeczność internetowa była bardzo zadowolona z reakcji jej chłopaka, a komentarze wyrażały zachwyt.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu