Ekspert od mowy ciała ujawnia intrygujące szczegóły na temat związku Taylor Swift i Travisa Kelce’a!

O nowym związku Taylor Swift i Travisa Kelce’a robi się głośno, a gwiazdę popu po raz kolejny można było zobaczyć, jak kibicowała swojemu chłopakowi podczas niedawnego Super Bowl. Ekspert od mowy ciała przeanalizował jednak zachowanie pary i ujawnił fascynujące szczegóły dotyczące związku zakochanych.

Taylor Swift spotyka się z Travisem Kelcem od niecałego roku, ale wyglądają na bardzo zakochanych.

Plotki o randkowaniu piosenkarki pop i sportowca pojawiły się po raz pierwszy w lipcu ubiegłego roku, kiedy Kelce ujawnił, że był na koncercie Taylor Swift. Po kilku wspólnych spotkaniach publicznych i wielu spekulacjach, zakochani w końcu potwierdzili swój związek w październiku, kiedy zostali schwytani przez paparazzi trzymających się za ręce. Od tego czasu Swift kibicowała Kelce’owi w kilku jego ważnych meczach.

Ekspert od mowy ciała był jednak bardziej sceptyczny co do tego związku.

Podczas niedawnego Super Bowl, który zakończył się ogromnym zwycięstwem Travisa Kelce’a i jego drużyny, Swift po raz kolejny znalazła się na widowni, wspierając swojego partnera wraz z kilkoma przyjaciółmi, a także mamą gwiazdy futbolu. Jednak aż do tego wydarzenia ekspert ds. mowy ciała miał wątpliwości co do związku pary. „Na początku byłem sceptyczny co do tego związku, ale ponieważ jest teraz tak zajęta swoimi emocjami, myślę, że to prawdziwy związek.” – ujawnił Darren Stanton, były funkcjonariusz policji.

Po występie Swift i Kelce’a na Super Bowl ekspert najwyraźniej zmienił zdanie.

„Jest szczera i konsekwentna w swoich emocjach i uczuciach wobec Travisa. To nie jest chwyt PR, to prawdziwy związek.” – dodał ekspert od mowy ciała po przeanalizowaniu zachowania Taylor Swift podczas Super Bowl. W innym przypadku specjalista zaobserwował, że Swift wydawała się zauważalnie swobodniej okazywać uczucia podczas meczu NFL w porównaniu do Kelce. Niemniej jednak Stanton przyznał, że powściągliwa postawa Kelce’a mogła wynikać z delektowania się własną chwilą. Dodał, że nie przywiązywał dużej wagi do intrygującego zachowania.

„Ostatecznie to jest jego moment i na tym polega jego kariera. To najważniejsza noc w jego życiu, ona też powinna to zrozumieć. Całkowicie obejmuje go ramionami, jest dość energicznie, wydaje się, że jest dość emocjonalna – to bardzo interesujące zachowanie.” – Stanton zakończył swoją analizę.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu